Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cigis környezet. El tudott...

Cigis környezet. El tudott menni valaki ilyen panasszal betegszabira?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen szinte mindenki cigizik. Én 11 hetes terhes vagyok, de ez senkit nem érdekel, csak engem. Megkérdeztem dokim kitudna-e írni betegszabira, de szerinte nem kapnám meg, mivel könnyű munkát végzek, irodai- ülő.
2010. márc. 19. 13:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Ez kellemetlen,de nem leszel tőle beteg,tehát ki sem írhat az orvos ezért.
2010. márc. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
És az irodán belül cigiznek? Vagy kimennek az udvarra, vag kijelölt helyre? Csak mert már mindenhol az van, hogy épületen belül nem lehet cigizni. Akkor meg mért zavar? Hisz nincs is rád hatással.
2010. márc. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi volnék, hogy hol cigiznek, mert már minden munkahelyen csak kijelölt helyen lehet.

Engem viszont a dokim szó nélkül kiírt 5. héttől az első babával. A 2--nál 16. héttől, de folyton kérdezte, hogy nem akarok-e beteg állományba menni

2010. márc. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szia! úgy tudom munkahelyeken szigorúan csak a kijelölt helyeken szabad dohányozni.irodákban tilos, szólj a főnöködnek.nálunk még az irodaépületben sem lehet, pedig 2 emeletes. egy melléképületbe "űzték" a bagósokat.
2010. márc. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
mond hogy hányingered van egész nap, szédülsz meg minden. ki fog írni
2010. márc. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
amúgy a passzív dohányzás pont ugyanolyan káros mint az aktív
2010. márc. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ha a kijelölt helyen cigiznének, természetesen nem zavarna, csak éppen nálunk olyan nincs. Itt cigiznek velem egy irodában, másfél és 2 méterre tőlem. Ketten is...Ezért zavar. Nem cigizők vagyunk kisebbségben...
2010. márc. 19. 13:51
 8/17 A kérdező kommentje:
Azt mondta doki, hogy ő kiírhat, csak a bizottság fogja visszadobni. gondoltam simábban fog menni, első terhességet végigdolgoztam, most viszont szívesen lennék másfél éves lányommal, meg tényleg iszonyatosan zavar a füst, rámszólnak, hogy csukjam be az ajtót, ha szellőztetni szeretnék
2010. márc. 19. 13:57
 9/17 anonim ***** válasza:

én dohányoztam...de az ilyen bunkókat nagyon meg tudnám verni!! ez komoly hogy tudják babát vársz és ott gyújtanak rá előtted????


én eddig azt olvastam hogy az orvos kiírja a kismamát ha kéri. és mi lenne ha azt mondanád hogy olykor ládákat kell rakosgatni. ennyire nem szívózhat za orvos. vagy csak én vagyok laikus? én 13 hetes vagyok, dolgozom, irodai melóm van, igaz itt senki nem dohányzik...én dohányoztam míg nem jött a babuci!


hihetetlen bunkóság amiről írsz! ilyen kollégákat!

2010. márc. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
nem fogja visszadobni senki, még ilyen hülyeséget, kimennek megnézni hogy a terhes nő tényleg egész nap hány-e vagy görcsöl-e vagy vérezget-e? Mond meg a nőgyógyászodnak hogy mi a helyzet, ő ad egy javaslatot a háziorvos részére, az meg kiír, nincs az a bizottság aki ezt ellenőrizgetné várandósok esetében.
2010. márc. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!