Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon fontos!? Elbocsájtottak!?

Nagyon fontos!? Elbocsájtottak!?

Figyelt kérdés
Hétfőn tudtam meg, hogy babát várok, és ma elküldtek a munkahelyemről. (február 1től nem kellek - leépítés miatt) Ilyenkor milyen lehetőségeim vannak? Háziorvos kiírhat? Mennyi időre? Kiskönyvem még nincsen, február 15-én kell mennem újra a nődokimhoz, akkor már lesz szívhang remélhetőleg.
2010. jan. 27. 09:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

A főnököd meg akar vezetni és én vagyok gusztustalan, aki segíteni próbálok???


A főnököd kedvéért mész táppénzre, ha nyomorogsz??? Lemondasz 40%-ról?


Maradj, dolgozz, nem rúghat ki!


Ennyi, a többi a magánügyed. Engem már nem érdekelsz. Egyébként negyedik válaszomat írom neked, de nem koptatom tovább a billntyűzetemet.

Szép napot neked.

9.48, 10.14 és 10.19 voltam

2010. jan. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
a többi válaszoddal nem volt semmi baj, köszönöm őket, nagyon jó válaszok, de az a mondat elég sértően hatott. Ez az egy választásom van. Sajnos. tudom, hogy hivatalosan nem így van, de nem vágyom most még egy perre is a nyakamba, inkább keresek vmi bedolgozós munkát. És elmenyeg táppénzre. Nem ismered őt, más lenne a helyzet eghy másik főnökkel mint vele.
2010. jan. 27. 10:52
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a válaszom kultúrált volt. Elmondtam, hol nem értek veled egyet és hozzátettem, hogy ne haragudj. Úgyhogy nem értema reagálásodat. Ráadásul azt az apróságot elfelejtetted közölni velünk, hogy a főnököd táppénzt javasolt és felajánlotta, hogy akkor nem rúg ki.


Nem voltál korrekt, és jogtalanul, ok nélkül szidtál engem.

Szevasz.

2010. jan. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ha úgy látod jónak, nyugodtan menj táppénzre, nem ezen fog múlni, hogy gyes után visszavesznek-e dolgozni. Ha most ki akart rúgni, elküldhet gyes után is...Viszont ha nagyon kell a pénz, akkor menj vissza dolgozni, és ne foglalkozz azzal, hogy a főnöknek fizetnie kell utánad, hisz ez a dolga, te csak a baba érdekeit tartsd szem előtt.
2010. jan. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A 9:45-ös és a 10:05-ös szó szerint leírta a frankót! Munkaügyis vagyok, és Nekik van igazuk!

Ne menj el táppénzre, miért kapnál kevesebb pénzt, mert a főnököddel nem akarsz kiszúrni? Azért ekkora áldozatot ne hozz a magad kárára, de Te tudod. Nem rúghat ki! Használd ki hogy van munkád, 5-6. hónaptól meg táppénz. Szerintem. Én ezt tenném.

2010. jan. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!