Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, aki vesztett már el...

Kismamák, aki vesztett már el babát, és sikerült újra teherbeesnie mennyire aggódott?

Figyelt kérdés

Tavaly papir szerint 6hetesen orvos szerint 8hetesen vetéltem el áprilisban,volt egy hematóma folyton barna folyással járt.

Most 11+5napos babás vagyok,kedden(30.án)megyek a 12hetes uh-ra,9hetesen voltam elöszőr akkorminden rendben volt szivverés is volt.Most mégis félek újra hogy valami lessz amit nemakarok..rengeteget pihenek és vitaminozok,egyenlőre fehérfolyásom van,orvos szt normális,tipikus terhestünetek is vannak émelygés stb..néha pedig furán szurkál feszit piciit görcsölget az alhasam,ugye nemlessz baj?


2014. szept. 25. 12:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én 2 babát veszítettem el 5 hónap különbséggel.Mind a 2x a 6.héten.A másodiknál nagyon el voltam keseredve,úgy éreztem magam mint egy hibás termék.Utána elég sok stressz ért minket,lehet pont emiatt,de 11 hónapot kellett várni a babóra.Most 23 hetes vagyok.Az elején nagyon féltem,én is.Amiket mondasz,tipikus terhes tünetek,ne aggódj.Szedj magnéziumot,és pihenj ha jobban fáj a hasad.Boldog babavárást. :)
2014. szept. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi:) jó hogy az elején túlvagy:) sokat imádkozom hogy okés legyen minden de minden orvosi vizsgálatra félve megyek:/
2014. szept. 25. 12:24
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia. En is 6 hetesen vesztettem el az elso babam.

Most ujra babat varok, de elso perctol aggodom h baj lehet..

Pedig folyamatosan az volt a fejemben h 12 hetig birjam ki es utana minden ok lesz..rendben is van minden de en akkor is aggodom minden furcsa erzesnel.

De most mar probalok nyugodtan allni a dolgokhoz es vegigvinni a varandossag hatralevo reszet.

Mar alig varom hogy a babam a kezembem tarthassam..

Kitartas es sok nyugalom!!!

Udv:22hkm

2014. szept. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyet veszítettem el. A mésodik nem mjött össze könnyen, majdnem egy évet vártunk rá. De eldöntöttem, hogy egyáltalán nem fogok aggódni. Nem hagyom butaságokon felhúzni magam. Szelektálom az összeolvasott információkat. Egyszerűen nem voltam hajlandó idegeskedni. Eldöntöttem, hogy úgyis minden rendben lesz. És így is lesz. egy hónap múlva érkezik a babánk és tudom, hogy minden rendben lesz :)
2014. szept. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is hasonló az esetem, mint az előttem szólónak...

Január elején a 9. héten vetéltem el, illetve missed ab-m volt, mert nem élt a baba...

Aztán kivártuk a 3 hónapot és az első próbálkozós hónapban összejött a picikém, aki most 22 hetes a pocakomban.

Én folyamatosan aggódom, a negatív történtek miatt, nem tudom elhinni, hogy babám lesz. De azért igyekszem pozitívan állni mindenhez, már elkezdtem a vásárlást a kiscsajomnak.

De a magzati szívhanghallgatót napi szinten használom! Azért a 12 hetes UH után némiképp meg lehet nyugodni, ne aggódj! Minden ok lesz! :)

2014. szept. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mennyire? Borzasztóan. :) Hogy bírtad ki, hogy csak 9 hetesen mentél először?

11 hetesen vett a férjem magzati szívhangfigyelőt, azóta boldogabb ember vagyok. :)

2014. szept. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekünk is van magzati szivhangfigyelőnk de nemigen sikerül rá találni vagy még vagy nemtudom lehet nemjóhelyen nézem passz...Elég nehezen birtam ki hogy 9hetesen mentem,de csak igy kaptam a dokimhoz időpontot,énmég kevesebbnek is hittem magam és mikor mondja a doki hogy 9hetes örültem.Boldog vagyok hiszen az életem életünk változott meg,de a legjobb azlenne hamár a kiságyban feküdne vagy velem:):$
2014. szept. 25. 13:38
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő azt mondta,hogy a 18.hét előtt nem is érdemes nézni a szívhangfigyelővel.De én személyszerint nem tartom annyira jó ötletnek a használatát.Nőgyógyásztól hallottam,hogy sresszeli a babát,és ha mégis használja a kismama akkor csak 2 hetente,ne naponta.Meg ha merül az elem,már megbízhatatlan.
2014. szept. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát nálam pont ma járt a védőnőm:D és azt mondta jó hogy vettünk ezzel jobban megnyugszik mindenki ha hallja a babát,és hogy ezek nemártanak.12.Héttől már lehetne hallani..de mindenki más..:)
2014. szept. 25. 13:45
 10/14 anonim ***** válasza:
Milyen márkát vettél, mert a típustól is függ. És még azt megjegyezném, hogy megvettük és két nap után nem találtam a szívhangot. Minden bugyborékot igen, susogást igen, szívhangot nem. akkor kikészültem. Mondtam a férjemnek, hogy a saját szívverésemet is halkabban hallom, mint előtte. a lényeg, kiderült, hogy csak az elem volt szar. A következő is csak két hétig bírta, pedig naponta 10 másodpercet használtam.
2014. szept. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!