Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek sikerűlt teherbeesnie a...

Kinek sikerűlt teherbeesnie a cicka+palástfűtea segítségével? és hanyadik hónapba? Tudom hogy nem ide kellene kiírnom a kérdésem de itt hátha több választ kapok

Figyelt kérdés
2012. aug. 25. 17:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi próbálkoztunk, meg Gyuri bácsi csodateáival is de nem jött össze. Aztán amikor semmit nem próbáltam, akkor összejött. Szerintem egyén függő. Nekem a menszeszem teljesen rendben volt, gondolom a teakeverék annak jó, akinek rendszertelen és egy idő után rendbehozza.

Mérd a hőmérsékleted mert abból nagyon sokat lehet tanulni, látod, hogy rendszeres e a ciklusod van e peteérésed..stb. Nekem az nagyon bevált. 10 hónapig csináltam utána már magamtól pontosan tudtam mikor van peteérésem. Sok sikert!

23 hetes kismama

2012. aug. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!