Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A GYNEX csep segitségével...

A GYNEX csep segitségével kinek sikerült teherbeesnie? Most akarom kipróbálni és nem tudom hogy menyire hatásos.

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 07:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Harmadik hete szedem, de nem tudom, hogy ennyi idő elég-e hogy hasson. Szombat-vasárnapra nem várnám. Pár napig volt mellfeszülésem, most csak enyhén. Nem érzem úgy, hogy összejött volna, de hát bízom benne.

Remélem hatásos, mert már 8 hónapja próbálkozunk. De sok jót olvastam róla.

Bocsi, hogy érdemben nem tudtam válaszolni a kérdésedre.

Ti mióta próbálkoztok?

Minden jót!

2009. okt. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi már 9 hónapja és minden rendben van mindketőnkel de nem akar jöni a baba.Sok szerencsét nektek is.
2009. okt. 1. 10:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem az orvosom még egy vérvételre sem küld el, pedig nem kevés pénzt szoktam ott hagyni nála egy-egy vizsgálatra. :( Most keresek másik nődokit.

Próbáld ki, ártani nem ártasz vele, de szerintem kell neki idő, mire kifejti jótékony hatását. Csak a folyadékbevitelre nagyon figyelj, sajnos én nem erőltettem eléggé a folyadékot, és meg is kínlódtam vele, de szerencsére már elmúlt.

Sok mindent kipróbáltam, barátcserje kapszula, cickafark-palástfű tea, de sajnos egyik sem segített. Most ebben nagyon bízom.

Sok sikert Nektek, és mihamarabbi babásodást!

1. voltam

2009. okt. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom, hogy néhány kúra kell. (3 hét +1 hét szünet)

De a folyadék tényleg fontos napi 3 liter!

2009. okt. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be :(
2009. okt. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Sajnos nekem egyértelműen ez segített.Azért mondom,hogy sajnos mert ennek hatására spontán egypetéjű 4-es terhességem lett ami jópár nehéz és szomorú hónapot hagyott végül maga után!
2009. okt. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig még nem segített, ma kezdem a második hónapot. :( (1.voltam)
2009. okt. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 21:20 -as

Mennit szedtél a Gyexből, hogy így beindúlt a szervezeted?

És egyébként a többiektől is kérdezem, hogy hány cseppet szedtek belőle?

2009. okt. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem segített. Most 2 hónapos a kisfiam. :)
2010. júl. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!