Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a PG/53 ovu...

Mi a véleményetek a PG/53 ovu mikroszkópról és az ovu tesztekről? Kinek sikerült teherbeesnie valamelyik teszt segítségével?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:

A pg/53-ról nem túl jó a véleményem, vagy lehet, hogy velem van a baj.

Ha betartom azt, hogy a használata előtt nem eszek, iszok 1 órával, akkor mindig páfrányos, pedig semmilyen hormon tartalmú gyógyszert nem szedek.

2009. aug. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sajnos nem jött be. Össze-vissza mutatott mindent. Egyik nap páfrányos volt, másik nap buborékos, és így tovább... Volt, hogy menzesz alatt kíváncsiságból megnéztem, akkor is páfrányos volt. Sokan azt írják, hogy az ovu teszt sokkal megbízhatóbb!
2009. aug. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A mikroszkóp nekem nem jó. Az ovuteszt kimutatja rendesen, a barátnőmnek már be is jött, amikor a legerősebb volt, akkor voltak együtt, össze is jött elsőre. A teszveszen tudsz venni olcsón, de ha gondolod, megadom az emailcímet és tudsz úgy is rendelni!
2009. aug. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem se jött be a mikroszkóp.
2009. aug. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a kukába való 2 ezerért ráadásul!
2009. aug. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hol érdemes venni a tesztet és milyen márkát válasszak?Köszönöm a hozzászólásokat.Kukába a mikroszkóppal!
2009. aug. 7. 20:23
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


www.babatervezok.otthona.net / shop


Mikroszkóp nekem sem ért semmit. Ovulációs tesztet használtam, így sikerült a kisfiam, mivel kiderült, hogy a peteérés sokkal később van mint gondoltam. Azt hittem rossz a teszt hogy a 22-ik napon mutat pé-t. Ráálltunk a dologra, és sikerült a pici fiunk.

Egyébként tutira mondom hogy aznap nem lettünk volna együtt a párommal ha nem mutatta volna az ovuteszt!

2009. aug. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!