Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sikerult-e valakinek a vonzas...

Sikerult-e valakinek a vonzas törvénye segitségevel teherbeesnie?

Figyelt kérdés
aki nem hisz benne,kerem ne irjon idiota kommentarokat!
2012. jan. 10. 17:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
35%
Maga a kérdés is értelmetlen.(Nem mondom, hogy idióta, mert nem vagyok tapintatlan) Vonzás nélkül nincs teherbeesés. Amikor a lány a tükör előtt fésülködik, mert randira készül, a fiú ugyanekkor a virágüzletben vesz egy szál vörös rózsát, mindketten a vonzás törvényének engedelmeskednek. A fiú ondósejtje már meg is tette az első lépést a lány petesejtje felé-:))
2012. jan. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
51%
Remélem nem. Az ilyen retardáltak inkább ne szaporodjanak...
2012. jan. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem hinném, hogy lehetséges lenne, sőt semmiképp se. Nagyon sok dolog elérhető vele, de ilyen nem. Maximum betudod vonzani azt a személyt, akitől fog lenni a gyereked, és csak így érhető el.
2012. jan. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
63%
Egy férfival könnyebb lesz.
2012. jan. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Két kb 50-80 kg súlyú test között alapesetben 0.0005N gravitációs erő hat. Nos nem tudom, hogy te hogyan képzelted, de ennyiből nem lesz gyerek.
2012. jan. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
te jo eg!nem hiszem el,hogy itt senki nem erti mirol beszelek.nem a pasi bevonzasarol van szo,hanem ha orvosilag minden rendben van,minden,megsem jon ossze a baba,akkor segitett e valakinek a meditacio,vagy ellazulasos gyakorlatok.de latom rossz oldalra tevedtem itt mindenki sultparaszt.
2012. jan. 10. 18:26
 7/24 anonim ***** válasza:
84%

Figyelj akkor leszel terhes ha ott az odeje. Az ilyen dolgok mar jo elore meg vannak beszelve a tuloldalon.

De ha mas szogbol nezzuk es a kezedbe akarod venni a sorsodat, akkor hasznald a vonzas torvenyet.

De az ami a konyvben meg filmben van szarul van magyarazva azert nem mukodik sokszor.

Ugy mukodik igazabol, hogy eloszor rahangolodsz a terhesseg rezgesere. Szo szerint tanuld meg EREZNI a dolgokat. Minden egyes dolognak vagy fogalomnak van egy sajat rezgeszama, amit at lehet erezni.

Eloszor lehet, hogy azt hiszed csak altatod magad, de egy ido utan zsigerbol erezni fogod es biztos benne hogy jol, csinalod.

Nekem tokeletesen mukodik.

De vissza a megirt sorshoz valoszinuleg azert nem estel meg teherbe, hogy elindulj ezen az uton.

Jobban megertsd a dolgokat. Nekem durvan 2ev volt.

Felejtsd el a parazast igyis ugyis azon mesz at amire szukseged van.

Sok sikert aranyom

2012. jan. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
koszi:)
2012. jan. 10. 20:43
 9/24 anonim ***** válasza:

Heee! Ki merte lepontozni a valaszom:D

Amugy szivesen;)

2012. jan. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
jaj!lehet en voltam,nem regota vagyok itt ..ha a felfele mutato huvelykujjra klikkelek akkor az lepontozas?magyarazza meg valaki hogy mukodik es ,hogy latom ha engem lepontoznak?
2012. jan. 10. 20:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!