Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sikerult-e valakinek a vonzas...

Sikerult-e valakinek a vonzas törvénye segitségevel teherbeesnie?

Figyelt kérdés
aki nem hisz benne,kerem ne irjon idiota kommentarokat!
2012. jan. 10. 17:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Vonzástól nem de szívóhatástól már kétszer is.
2012. jan. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

# 10

szerintem egy kisiskolás 2 perc után magától rájött volna...

egyébként Anakin Skywalkert, vagy Jézust szeretnél jobban?

2012. jan. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
jezust.
2012. jan. 11. 12:11
 14/24 anonim ***** válasza:
Uram Teremtő Atyám, ne hagyj el! Sőt!
2012. jan. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 kris.king ***** válasza:
Nekem sikerült. 13\f
2012. jan. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, hogy a macskám így vonzotta be az egereket.
2012. jan. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Nekem igen.

27/F



Amúgy meg, nincs ilyen! Nem a vonzás törvényében levő maszlagot kell követni. Mégis, két módja van, hogy nem sikerült:

1. Természet törvényei szerint, nem állsz készen rá. Igenis, fel kell magadat készíteni erre, illetve ott van az is, hogy igazán gondoskodjál róla. Ezt, nem az anyagi javakból kell biztosítani, hanem lelkileg. A szeretet, nem abból áll, hogy mindent megadsz neki, amit csak, akar, hanem abból, hogy tényleg úgy nézed az ő javát, hogy képes vagy, nemet is mondani.

Ne hagyd, hogy a TV-t nézze, illetve a mobiljáért dolgozzon is meg.

Ha van kertetek, az azért jó, mert fiatal korában, arra is tanítható, hogy minél jobban kiismerje magát, a termelésen, ahol csak eszközök vannak.

Vidd el Postára is, magyarázd meg neki, a csekk feladását, meg hogyan is kell boldogulnia a számlákkal és így tovább.

Igen, a fiatal korában, egyre jobban, önállósodnia kell.

Meg kell tanulnia, megvédenie magát, de ez, nem csak, abban merül ki, hogy fizikailag, hanem szellemileg is.


2. Csak tudományos szempontból: nézetest meg magadat, hátha, valami gondja van a szervezetednek. Amit mond az orvos, azt kell elfogadni, bizonyára, kezelésre szorulsz.


Azonban, az 1-es és a 2-es nem zárja ki egymást.

2012. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Fromjezus ***** válasza:

De most oszinten mit varsz?

- Mindenki azt fogja irni igen sikerult s neked is sikerulni fog. Akkor az orvosod valoszinuleg mar mondt volna. Ha teherbe akar esni csak vonzza be.

- Mindenki azt irja nem mukodik akkor csak depisen beletorodsz, hogy meg ez sem jott neked ossze. Pedig ugy vartad!!

- Valaszok fele negativ es pozitiv. Fogalmad sincs kinek higgyel!



Nem ertem, hogy varhatsz sikert egy olyan modszertol ami a hiten alapul! Ha meg elkezdeni is lusta vagy, mert mi van ha nem mukodik s a napi 5-10 perc felseleges ment el az eltedbol! Ezen gondolkodj el elobb!

2012. jan. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
a18.43 nak...tenyleg sajnallak,hogy ennyire szuk latokoru vagy.egyszeruen erdekel az emberek valasza.nem gondoltam,hogy ennyire bunkok is vannak koztuk,mint te.3 evig nem sikerult teherbeesnem.az egyik petevezetekem elvan teljesen zarodva a masikon van egy 2 cm es tagulat ,ami szerint ott csakis keringhet a megtermekenyitett petesejt es 99%ban mehenkivuli terhesseg lesz.a paromnak annyi elo spermiumja sem volt,hogy belekezdjunk egy inszeminacioba.na,ezek utan egy orvos azt mondta egy gyermekhez egyetlen spermium kell,meg eleg eros hit hogy legyozze az akadalyokat.ez az egy mondat volt a kapaszkodom.es ahitem.meg az a 15 perc agykontrol,vagy vonzastorvenye,vagy nevezd ahogy jolesik,mert ugysem erted mirol beszelek(remelem azert masoknak segit majd ha elolvassak)szoval az a15 perc amint minden aldott nap egy honapon keresztul elkepzeltem hogyan termekenyul meg a petesejtem es hogyan sikerul nem elvesznie a petevezetekemen levo tagulatban.a kovetkezo honapban terhes voltam.azota 12 eves alanyom es akkor meg hirbol sem volt ismert titok cimu konyv,egyszeruen raereztem mit kell tennem,ugyanis nekunk penzunk lombikra nem volt.es remelem ha csak egy embernek is segit amit leirtam akkor megerte.kerlek kimelj meg a tovabbi kommentarjaidrol,hogy mi a hit meg mi nem,mert en TUDOM,te meg a kozeleben sem jarsz.nekem kezzel foghato bizonyitekom van,akit minden nap megcsokolhatok es szerethetek..remelem te is hamarosan szulo leszel,mert biztosan nem vagy az ,egyebkent nem lennel ilyen erzeketlen.jo ejt!egy boldog anyuka.
2012. jan. 11. 21:13
 20/24 anonim ***** válasza:
de nagy csoda. olyan nő is esett már teherbe, akit elvileg elkötötték a petevezetékét. elhiheted, ő nem agykontrollozott mégis megszopta...nyilván nem szó szerint:D
2012. jan. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!