Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sikerult-e valakinek a vonzas...

Sikerult-e valakinek a vonzas törvénye segitségevel teherbeesnie?

Figyelt kérdés
aki nem hisz benne,kerem ne irjon idiota kommentarokat!
2012. jan. 10. 17:03
1 2 3
 21/24 zeronibble ***** válasza:

Erre (is) kíváncsi a kérdező: elszigetelt, egyedi eset-e az övé? Ha kiderül, hogy van még pár hasonló eset, akkor pedig természetesen a történetre. Nem akarja bizonyítani a vonzásizét. A bizakodó, derűsen vágyódó attitüd hasznosságát viszont sikerülhet bizonyítani, csak legyen eset, ami felbukkan. Ehhez az is kell, hogy bízni hajlandó emberek találjanak ide, amire önmagában kicsi az esély. Ettől még van hasonló, mint a vonzásizé.


A rezgéseket említőnek: jó hasonlat a rezgéses-hullámos, mert jól illusztrálja a szuperpozíció és az interferencia jelenség, ami gondolatok azonossága vagy "hasonló de eltérő" voltakor megnyilvánul. Igazából a "mintázat" szó lenne a jó, elképzelhetetlenül holisztikus és komplex felfogásban. És ez is ugyanúgy művészet, mint a hullámmetaforán át illusztrálni emberek találkozását. Az egész nem is szól másról, csak emberi interakciókról. Google: csoportdinamika

2012. jan. 12. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
a 21.17 nek..igen nekem nagy csoda volt!a mai napig az,de egyben igazad van rengeteg hasonlo es ettol nagyobb csoda van az eletben.remelem neked is lesz,akkor nem leszel ennyire savanyucska es irigy:)
2012. jan. 12. 06:50
 23/24 anonim ***** válasza:
irigy? kérlek...egy gyerek annyira hiányzik mint egy kelés a farkamra:D
2012. jan. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
na latod.itt gond.tudtam,hogy csak egy gyerektelen ember lehet ilyen erzeketlen bunko.csak nem ertem akkor minek tolod ide az orrod!na,le lehet rolam szallni es kivanok akkor egy jo nagy kelest a farkadra!csak igyekezz bevonzani!
2012. jan. 12. 12:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!