Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hipp Natált iszok.5 hetes...

Hipp Natált iszok.5 hetes terhes vagyok. Szednem kellene mellé folsavat is, vagy elég ami ebben van?

Figyelt kérdés
Nem igazán díjazom a terhesvitaminokat inkább a természetes dolgokban hiszek és a Hippnatál az.Ezért kezdtem el ezt inni.Sokat hallok a folsavról most akkor ezt is szedjem vagy ne, elég ami a Hipp Natálban van?
2010. jan. 17. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyelőre elég. Majd a doki elküld vérvételre és az ott kapott eredmény alapján eldönti, hogy kell-e még szedned valamit.
2010. jan. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kéne mellé folsavat is szedni. Én is Hipp Natal párti voltam, a 12. hétig azt szedtem. Akkor jöttem rá,hogy csak 0.4 mg folsav van benne. Régebben ennyi volt az ajánlott adag a terhesség elején,de most már 0.8 mg-ot javasolnak az első 3 hónapban!!!

A másik gond a folsavval,hogy a nők nagy részének a szervezetéből hiányzik az az enzim,ami segíti a folsav felszívódását,úgyhogy sokan hiába szedik(ezt a védőnőmtől tudom). A Femibion az egyetlen vitamin,amiből biztosan felszívódik a folsav,igaz az ára is húzósabb. Én áttértem erre,és kicsit sajnálom,hogy nem ezt szedtem az elejétől fogva.

2010. jan. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!