Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen kell meg plusz...

7 hetesen kell meg plusz folsavat szednem a terhes vitamin melle?

Figyelt kérdés

Es ha nem szedem lehet valami baja a babamanak?

Kulfoldon elek es csak pregnacare terhes vitmint szedek es duphaston magzatvedot!Az osszes vitaminban van annyi minden ,hogy eleg a terhassag alatt?


2009. máj. 18. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Amit írtál vitamin, nem ismerem, de nézd meg rajta hogy mennyi folsavat tartalmaz.Én szedtem külön is a magzatvédő vitamin mellé, az én dokim általában mindenkivel szedeti.Ártani nem árt.De elvileg a vitaminoknak tartalmazni kellene elegendő folsavat.
2009. máj. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia ! A nők nagyrésze nemtudja a folsavat 100%-BAN HASZNOSÍTANI . Nem szívódik fel teljesen az egész. Az orvosom napi 2*1-et írt elő + 2*1 MagneB6-ot + az Elevit. Igaz már a 20.hét után lecsökkent napi egyre a folsav de segít megelőzni külömböző fejlődési rendellenességeket. Érdemes szedni+ Folsavat. Boldog babavárást kívánok
2009. máj. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!