Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van értelme folsavat szednem,...

Van értelme folsavat szednem, ha már 4 hónapos vagyok? És mennyi az a mennyiség?

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom a félidő után már nem javasolta, előtte sokkal fontosabb.
2009. okt. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, napi 1 tablettát szedtem és úgy 6 hónaposan hagytam abba-ártani nem árt alapon:)

38 hetes kismama

2009. okt. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én félidőig szedtem pluszban a terhesvitamin mellé, de csak azért, mert ekkor mondta nekem a doki, hogy már nyugodtan elhagyhatom, hiszena 12-13. héten már lezárul az a fejlődési szakasz, amihez szükséges. Így utána már csak annyit szedtem, amennyi a gravidában van.
2009. okt. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Végül a vas hasznosulásához is szükség van folsavra. Kérdezd meg a dokid, de tényleg csak az első 12 hétben javasolják elsősorban. Ha szedsz terhes vitamint is, abban is van.
2009. okt. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Válts át terhes vitaminra. A Gravidát ajánlom, mert abba jód is van. Ha Elevitet választassz, akkor szedni kell mellé Jodid 200-at.

32km

2009. okt. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szedj Femibiont. K. drága, de nagyon jó!!!!!!!!!
2009. okt. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a magyar gyógyszeripart támogatom, ezért szedem a Gravidát és mellé napi 1 folsavat.
2009. okt. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyi az a napi egy folsav. Babavitamin mellé szedhetek 5 mg-osat?
2009. okt. 12. 07:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!