Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes kismamák, hogy...

39 hetes kismamák, hogy vagytok? Türelmetlenek vagytok már?

Figyelt kérdés
Nálam semmi josló, poci se szállt le, nincs derékfájás, nincs hasi-masi, nincs hányás csak hányinger, szóval nálam semmi jele, hogy ki akarna "bújni":) Nálatok?
2010. jan. 12. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz, és még "csak" 38+4 hetes vagyok, de azért írok! Az alvással vannak nagy problémáim, és a combom töve eléggé fáj ha megyek. Egyébként nálam sincs semmi jel, hogy esetleg nem érezné magát jól a pocakomban a Baba. Remélem még bennt is marad egy darabig! Néha rámtör a pánik, ha belegondolok, h akármikor történhet valami. Izgulok már az az igazság! Ja, és gyakorlatilag fel sem tudom fogni, hogy napok kérdése, és lesz egy Babánk!!!!! Nagyon várjuk már! Könnyű szülést Neked, és jó egészséget!
2010. jan. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, viszont kivánom:)
2010. jan. 12. 13:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 21-re vagyok kiírva, de semmi. Tegnap végre volt egy kis jósló estefelé, de elmúlt. Pedig már nagyon várom. A lányom 5 nappal előbb született. Remélem Ő is jön hamar. Már sehogy nem jó. Pláne nem rohangálni egy 21 hónapos után meg emelgetni...
2010. jan. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt hittem csak én vagyok így, hogy semmi előjel, de látom nem vagyok egyedül:) Terhesgondozáson a többi kismamáknál van josló, hasleszállás, stb...és már el voltam keseredve.....minden jót:)
2010. jan. 12. 14:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Nekem a pocim még fent van, de már egyszer szaladtunk az ügyeletre erős és rendszeres, több órán át tartó fájások miatt. Kiderült, hogy jóslók voltak. Ma a ctg rengeteg fájást mutatott (90% is volt), de mostanra az összehúzódások abbamaradtak. A doki szerint már alakul a dolog, csak én vagyok kicsit türelmetlen. A menzeszem szerint 16-ra, az uh szerint 24-re vagyok kiírva. Majd meglátjuk, nem én vagyok a főnök:)

Az éjszaka már kész gyötrelem, a csípőmet úgy elnyomom, hogy utána alig tudok járni...DE már nagyon várjuk, és ez feledteti az utolsó hetek fáradtságát, kellemetlenségeit. Nekünk is hihetetlen, hogy hamarosan már hárman leszünk:)

Minden kedves Sortársamnak kitartást, türelmet és nagyon szép szülést kívánok:)

2010. jan. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

39+4 hetes vagyok és már türelmetlen de még mindig alig tudom elhinni hogy hamarosan Babázok:)

Méhszáj megrövidült, kicsit nyitva, külső felpuhulva, fájásaim nincsennek csak rengeteg keményedés és mintha ma lecsúszott volna a hasam bár eddig is szépen haladt lefelé:)

Kiváncsi vagyok mennyi van még hátra, de szerintem én kicsit túlhordom majd a kisasszonyt :P

Mindegyikőtöknek könnyü szülést és kitartást addig is !!!

2010. jan. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!