Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40. hetes kismamák hogy...

40. hetes kismamák hogy vagytok az utolsó napokban?

Figyelt kérdés
Legalábbis remélem, hétvégére megleszünk...
2010. jan. 11. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Lelkileg nagyon rosszul. Én az utolsó két héten már tiszta ideg voltam. Minden pillanatban azt vártam, hogy menjünk már szülni. Minden reggel idegesen keltem fel, mert éjjel nem indult meg a szülés. Nagyon utáltam már, hatalmas hasam volt, és nagyon nehéz volt nekem. Éjszakánként 3 órákat tudtam aludni, mert egyetlen pozícióban tudtam csak feküdni, és teljesen megfájdult mindig az oldalam. Sokszor sírtam, el voltam keseredve, úgy éreztem megszakadok a súly alatt.

Amúgy fizikailag teljesen jól voltam, ettem-ittam ugyanúgy, semmi nem változott. Olvastam ilyesmit, hogy hasmenés előzi meg a szülést két napig, meg hasonló "csodákat", hát nekem semmi nem változott. Még az arcom sem volt megpuffadva. Fáradt voltam nagyon, bár a szülés napján kifejezetten aktívnak éreztem magam.

2010. jan. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is remélem, hogy legkésőbb hétvégére megindul magától!

Aludni már nagyon keveset tudok, mindig arra ébredek, hogy hátha elfolyt a magzatvíz! :-)

Gyomorégésem van, és a türelmetlenségtől még lassabban megy az idő..

Te hogy vagy? Van valami tüneted?

2010. jan. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos semmi tünet, holnap megyek amnioszkópiára. Látomásaim vannak, beképzeltem rendesen hogy megfordult a gyerek koponyafekvésből...Remélem tévedek. Most abban élek, hogy úgyis császár lesz, lelkileg nagyon nehéz, fizikálisan túl jól vagyok, ha lehet ilyet mondani. Alvás változó. Hol fogsz szülni? Én holnap már szívesen bennt maradnék...Már alternatív szülésmegindításon is gondolkodom, bár azt mondják, majd kijön amikor szeretne. Sokan vannak akiknek ez sem jött be... Nem tudom, teljes káosz!
2010. jan. 12. 08:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is pont így érzem! Fizikálisan jól vagyok, mindig úgy ébredek, hogy ma elég erős vagyok a szüléshez, és már mennék, ztán csalódás, hogy nincs egy fájás sem!

Kistarcsán fogok menni. Nekem még nem emlegettek amnioszkópiát. Neked miért kell?

2010. jan. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt akkor orvosa válogatja. Nem tudom,biztosan ez a szokás Szfváron. A napján megnézik a magzatvizet, ha semmi gond, max 1 hétig még húzható. Nagyon kíváncsi vagyok már, de szerintem ma még hazajövünk egyben. Így érzem. A hasam ment lejjebb egy kicsit tegnap, fájásnak nyoma sincs, de a védőnő megnyugtatott, hogy már nem tud megfordulni. Olyan, hogy nyákdugó...Sehol sincs. Ezek szerint nem tágulok, így nem tudom hogy lesz amnioskopia. Na majd elmesélem.
2010. jan. 13. 08:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt vagyok még! Mindenképp számolj be, hogy mi volt a kórházban.

Nekem a nyákdugó már egy hete elment, és ma reggel elkezdtem rendesebben görcsölni.. Jó lenne, ha ez már az lenne! :-))

2010. jan. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is itt vagyok, szombaton megyek legközelebb, addig nst holnap. Tágulás semmi, gyermekem már beállt, kicsit kevesebb a magzatvíz. Remélem szombatig történik valami. AMNIOSZKÓPIA ÍGY NEM VOLT.Te hogy vagy reggel óta? Ha még itt vagy egyáltalán...
2010. jan. 13. 21:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!