Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák akik a napokban...

Kismamák akik a napokban várjátok a babát hogy vagytok?

Figyelt kérdés
mikorra vagytok kiírva? valami elöjelek?
2011. nov. 24. 13:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
29-re vagyok kiírva, semmi fájás, jól vagyok. Még a jóslók is abbamaradtak. Nálad mizu?
2011. nov. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szia, én holnapra vagyok kiírva, semmi jele meg, talán ma enyhén érzem a hasam alját, de elég lightos. Te?
2011. nov. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
én december 2-re vagyok kiírva, semmi jel... habár tegnap volt pár jóslóm, de azóta semmi :) már nagyon kíváncsi vagyok hogyan fog elkezdödni :)
2011. nov. 24. 14:26
 4/21 anonim válasza:
En december 3. ra vagyok kiirva es semmi az eg vilagon neha nyilal a hasam alja es vannak joslok is de azok is nagyon ritkan...... de szerencsere el kerul a vizesedes es tok fitt vagyok csak az alvassal van nemi problema de mar alig varom hogy kibujon olyan hosszu ez a kis ido.......
2011. nov. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

28-ra vagyok kiírva,eddig egyedül tegnap volt minimális görcs és mérsékelt derékfájás,de két óra múlva elmúltak.azóta se semmi,néha ritka keményedés de nagyon nem érzem hogy szülnék már.alvás nekem is rossz,már túl nagy a pocak,de ennyi.ez is csak kényelmetlenség.mostmár én is kezdek türelmetlen lenni.az a legrosszabb hogy semmi jelét nem érzem hogy közeledne a nagy nap.két éves fiammal vigan rohangálok az utcán,emelgetem,takaritok...szóval jól vagyok.

Te?

2011. nov. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én december 4-re vagyok kiírva,de a babóm igen jól érzi magát odabent és jelét sem mutatja annak hogy kibújna:)

Pedig 33 héten már egyszer elindul,de sikerült visszatartani.36 hétig szigorú fekvés volt,Azóta pedig vígan elvan a pocakomban..Már én is számolom a napokat és remélem mihamarabb kibújik..Már nagyon kíváncsiak vagyunk rá..:)

2011. nov. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
nekem az elsö babámnál sem volt jele a szülés közeledtének, épp a barátnömnek mondtam, hogy semmi elöjel, nem lesz egyhamar szülés és aznap éjjel beindult :))) én is már nehéznek érzem a hasam, most már nem "kímélem" magam, tevékenykedek amennyit birok, meg hát a 16 hónapos kislányom nem hagy unatkozni :) majd még írjatok ha van fejlemény!
2011. nov. 24. 19:33
 8/21 anonim ***** válasza:
Szia.Én vagyok aki dec.4re van kiírva.Nálam beindultak az események.Már itt fexek a szülőszobán 5perces fájásokkal és csorgó magzatvízzel.:)Reméljük hamar meglesz a babó.Szorítsatok.
2011. nov. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

nov 29-es vagyok

de jó neked!!!!!!!!!!!!!!!

írj majd, nálam semmi.

2011. nov. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
juj de jó neked!!!! szorítunk, és írj majd! lehet azóta már meg is van a babó :)))
2011. nov. 25. 13:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!