Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák akik a napokban...

Kismamák akik a napokban várjátok a babát hogy vagytok?

Figyelt kérdés
mikorra vagytok kiírva? valami elöjelek?
2011. nov. 24. 13:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
sziasztok! Én nov.26-ra (vagyis holnapra) vagyok kiírva. Eddig semmi előjel nem volt, sem jósló fájás, se egyéb. Ma már néztek magzatvizet, tiszta, holnap NST és így felváltva. Hihetetlen, hogy max. 2 hét és már el is telt a 9 hónap! Borzasztóan félek a szüléstől! Ti is?
2011. nov. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Én is holnapra vagyok kiírva, a tegnapi NST-n még ragyogul érezte magát:) Vasárnap kell mennem a következő NST-re...

már nagyon türelmet-

len vagyok, a baba is nagy, éjszakák egy pokol, úgy fáj a csípőm és a szeméremcsontom...

De még semmi jele, hogy ki akarna bújni...

2011. nov. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

dec.4-es vagyok.igen megvan a babóm:)

15:55kor született meg 3270g-al és 49cm-el.Kisfiú.Megszenvedtem,de megérte.:)

Kitartás mindenkinek és könnyű gyors szülést kívánok!

2011. nov. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
En dec.5 re varom a picikemet, elojelek:osszehuzodasok, enyhe gorcsok a has alatt,es sok mocorgas,mintha a kisfejet illesztene be a helyere,kb ennyi.Az orvosok azt mondjak hogy kora szules lesz,de lehet hogy nem,talan kihuzza az eloirt datumig. sok sikert neked
2011. nov. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Gratulálok a kisfiúhoz!!!!!!! de jó nektek :) majd én is megírom ha megszületik a pici :)
2011. nov. 29. 09:21
 16/21 anonim válasza:
dec 4. es de jo neked en 3. ra vagyok kiirva de semmi :S remelem jol vagytok :D
2011. nov. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Sziasztok!


Én dec. 12-re vagyok kiírva a kisfiammal. Első babám. Menstruáció jellegű fájásaim már hetek óta vannak. Az éjszakák kellemetlenek, nem nagyon tudok aludni, sokat pisiltem eddig, bár a napokban ez egyre kevesebb. A nappalokkal nincs gond. Picit félek a szüléstől... Minden jót Nektek, írjatok ám, hogy mi újság!!

2011. dec. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
én még nem szültem! holnaptól már a kórházban várakozom :(
2011. dec. 7. 19:39
 19/21 anonim ***** válasza:
kisfiú anyukája vagyok...majd írd meg ha megszületett a picid.....könnyű,gyors szülést kívánok..:)
2011. dec. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
8.- án megszületett a kisfiunk! nagyon jó szülés volt! már bizos mindenkinek megvan aki irogatott :) jó babázást nektek!
2011. dec. 13. 10:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!