Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Újszülöttet autós hordozóba?

Újszülöttet autós hordozóba?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam,4 hónapos korig a picit csak vízszintes helyzetben szabad szállítani!!!Az autósülést nem lehet hátradönteni ...vagy nem mozduljak ki vele a lakásból addig?

Ti hogy csináljátok???

A babakocsi is olyan lesz,amit nem tudok teljesen hátrengedni!


2010. jan. 10. 14:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy én beköthető mózesben sem érezném annyira biztonságban az autóban, mint a hordozóban. A mózest hiába tudod bekötni, a baba kirepülhet belőle. Szerintem egyszer-kétszer nem árt neki, ha fél éves kora alatt hosszabb útra viszik hordozóban és másfél óránként kiveszik belőle. A babakocsiban nem is értem, hogy miért gyártanak olyat, amelyik nem dönthető le 180 fokban és újszülött kortól használható. Nekünk 180 fokban ledönthető, de vettünk bele egy mózest, mert abban ki-be lehet rakni, ha csak sétálni megyünk,+ melegebb is. De szerintem amelyik kocsi ledönthető teljesen, abba egy plédet rakva is nyugodtan lehet a babával sétálni.

Szerintem a hordozó a legbiztonságosabb a kocsiban, akárki akármit mond! Túl sok barom van az utakon, nem kockáztatnám, hogy repüljön a baba egy balesetnél.

2010. jan. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!