Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Újszülöttet be kell kötni a...

Újszülöttet be kell kötni a babakocsiba?

Figyelt kérdés
nyilván tudom nem dísznek van,csak úgy gondolom hogy még olyan pici akkor,meg nemtud átfordulni..stb hogy "kiessen",addig is be kell kötni?Még vízszintesen van(lesz) a babakocsiba.Ti mindig bekötitek?Köszönöm ha segítetek,és megírjátok ti hogy csináljátok,vagy mikortól,meddig kötitek be..stb.(30h)
2010. jún. 4. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem
2010. jún. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én nem kötöttem be hónapokig. Decemberben született, volt mózes + lábzsák + overáll + sok ruha, szegénykém moccanni nem tudott, hát ha még be is kötöttem volna.

Esélye nem lett volna kiesni sehogyan se :)

Én akkor kezdtem el bekötni, amikor már feljebb állítottam a kocsit kicsit. Illetve volt egy időszak, kb 8-9 hónaposan, mikor épp utált ülni a kocsiban, akkor visszaállítottam vízszintesre, és hasalt, úgy nézegetett kifele, de akkor is bekötöttem.

2010. jún. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én bekötöttem a kezdetektől. Egyrészt mert ha mondjuk felborulna a kocsi, vagy elütné egy autó nagyobb esélye vanb bekötve mivel védi a kagylóülés, mintha métereket röpül.

Ez így durván hangzik, de én mindig gondolok a rosszra sajnos vagy nem sajnos de így van.

Másrészt azért is kötöttem be, hogy SZOKJAM hogy ha beleteszem egyből be kell kötni, mert iszonyat gyorsan eljön az az idő amikor egy pillanatra elég csak nem oda nézni és máris kifordul belőle.

A fiam nyugis baba volt, de a lányom egy örökmozgó már 3 hósan hasra akarta volna vágni magát a babakocsiban, úgyhogy muszáj volt az öv. Legalább a lába között és a derekánál összecsatoltam már kisbaba korától.

2010. jún. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én nem kötöttem be, felesleges.

Csak amikor már forgott, felült.

2010. jún. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem kötöttem be amíg feküdt.
2010. jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi bekötöttük és nem bánom. Egyszer a párom olyan rosszul vette le a buszról, hogy szinte a busz alá fordult a kocsi. Ha akkor nem lett volna bekötve a babám, hááát nem tudom. Így is teljesen előre borult a kocsiban, egyértelműen az öv tartotta. Ekkor 2 hónapos volt.
2010. jún. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek!Akkor nyilván én is bekötöm majd ha busszal megyünk,de amikor csak sétálunk,sehova nemkell emelni..stb,akkor szerintem nemfogom,de majd úgyis meglátom hogy jobb akkor:)
2010. jún. 4. 20:52
 8/11 anonim ***** válasza:

Én babakocsival gyakorlatilag csak sétálni jártam vele, ha mentünk valahova, hordozóban volt.

Nem kötöttem be, amíg csak feküdt, mert néha forgolódott álmában.

Merthogy ő ahogy elindultunk sétálni, 10 perc múlva már aludt, minimum 1 órát, így nem kellett bekötni.

Amióta viszont ül, minden esetben bekötöm, mert képes egy pillanat alatt kicsúszni, vagy kimászni.

Hordozóban, gyerekülésben viszont minden alkalommal, amikor akár 3 métert is mentünk, be volt kötve.

2010. jún. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

utolsó válaszolónak igaza van sztem is.Ha busszal mégy feltétlen kösd be az első pertől,de ha csak sétálsz felesleges.az elején csak alszanak szinte,amikor már ficereg,nyílván te is be fogod kötni de azt látod majd..de addig sok idő van.Hordozóban stb feltétlen be kel kötni mert az más kialakítású...meg utazáskor autóban mindenképpen..de csak utcán ,sztem felesleges amíg fekvő baba...de mivel én pl a második babámat várom,úgy,hogy van mellette egy kutya is akit le kell vinni napközben és a 22hós fiam,elgondolkozom rajta,lehet én is lábközt azért bekötöm,mert így nekem sokkal nehezebb-még ha csak a gyerek lenne,de,hogy kutyával is...de hát ez van ő is családtag és imádjuk..27hetes kismama

2010. jún. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nem azért kell bekötni mert átfordul!

ahogy járdára felemeled, leemeled, stb. bukkanó, gödör. vagy ha mondjuk kezdő anyukaként a közértből kijövet a babakocsira akasztod a szatyrokat és felborul a kocsi...

annyi minden történhet, abból baj nem lehet ha bekötöd!


fél éves baba anyukája :)

2010. jún. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!