Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebbe a babakocsiba újszülöttet...

Ebbe a babakocsiba újszülöttet rakhatok hordozóval? Vagy inkább keressek olyat, ami vízszintesig dönthető?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jún. 8. 19:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg mózeskosárral?
2010. jún. 8. 19:10
 2/13 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb a hordozos megoldas, mint a teljesen dontheto, de csak akkor vedd meg ezt a kocsit, ha megfelelo hordozot is arulnak hozza. Nem minden hordozo passzol minden babakocsival.
2010. jún. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha hordozót rá tudod rakni akkor igen, de csak úgy nem, nem szabad hogy üljön a baba, a hordozokba is van újszülött betét. Ez csak egy buggy ez majd kb 1 éves kora után lenne jó, de csak rövid ávra, mert nem tudja magát rendesen kialudni benne.

kerestem neked egy olyat ami megfelö újszülötnek.


[link]


ehhez gondolom van egy puha mózes, teljesen dönthetö, de még akár 3 évesen is bele tehetö, késöbb altatható benne.


Mi ennél kombináltabbat vettünk, de ez árban nem sokat külöbözik mint amit betettél. De az nem újszülöttnek való amit linkeltél.

2010. jún. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Újszülöttnek olyan kell, ami vízszintesig dönthető.A hodozóban sem fekszik egyenesen, úgyhogy hosszú időt abban sem szabad töltenie.

Én mózeskosarasat vettem annó.

2010. jún. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, te miből gondoltad, hogy a hordozó jobb, mint a vízszintesig dönthető babakocsi? Nyugtass meg, ugye csak elírtad? :)
2010. jún. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!:)

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:)

2. válaszoló--- köszi szépen a linket:) én pont azt néztem ki vagyis a piros-fekete változatát, mert az jó lenne újszülött kortól sokáig, mint ahogy írtad:) azt akartam venni először csak abban az nem tetszik, hogy nem bolygósítható a kereke és félek, hogy nehéz lesz majd úgy tolni. Van köztetek vkinek, akinek nem bolygósítható a kereke? Tudjátok rendesen tolni, fordulni vele? Nem nehéz?

Boldogultok úgy vele?

Nagyon szépen köszönöm a válaszát mindenkinek!:)

További szépeket!:)

sziasztok

2010. jún. 8. 19:23
 7/13 anonim ***** válasza:

Elso vagyok.

Kedves utolso!

Azert jobb a hordozo, mert autoban togzitheto, konnyen mobilizalhato. A gyereknek, foleg az elso par honapban otthona a kisagyban a herlye, nem pedig a babakocsiban, max a seta vagy a bolt idejere ul a hordozoban, utazaskor pedig mindenkeppen a hordozo a biztonsagos. A gyereket nem babakocsival kell altatni!!!

2010. jún. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó.A mózeskosár ugyanúgy rögzíthető autóba.A hordozó Isten igazi csapása a gyerek gerincére négy hónapos kor előtt.
2010. jún. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A hordozo ujszulott betettel sokkal megbizhatobb es biztonsagosabb autoban, raadasul nem karos a gyerek gerincere. Elfer mellette a masik ket gyerekules is, igy nem kell 2 auto egy 5 tagu csalad utazasahoz.

De mindenki vegyen olyat, ami szerinte a leg elonyosebb!!!

2010. jún. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

En is ugy gondolom. hogy a mozes nem jo a baba gerincenek.

Az azert autoules, mert csak autoban hasznaljuk!!!

A mozes meg jo a baba hatanak.

En pont, hogy nem viszem boltba a lanyom, viszont akar 5-6 orat is elvagyunk a botanikukertben.

Masreszt uvolt az auto ulesben a lanyom, igy kocsival sem megyunk Vele ha nem letfontossag.

2010. jún. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!