Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetesen, mintha nem nőne a...

35 hetesen, mintha nem nőne a pocakom?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete lemértem, itt egy kérdéssel kapcsolatban, de azóta nem változott a köldökömnél a körfogata. Most ezen kattogok. 170 cm vagyok, 74 kg és 102 cm a körfogatom a köldököm magasságában. Pedig nem pici a babá, normál súlya van és még kicsit nagyobbak is a méretei a koránál, kb. 1,5 héttel.
2010. jan. 6. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a pocak mérete számít, hanem a babáé. Kis pociból is születhet nagy baba és viszont. Nekem 93 cm volt a körméret, a kislányom 3 kilóval született. A nagyoknál 100 körül, ők 3,5 kiló körül voltak mindhárman.
2010. jan. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én sosem mértem a hasam...minek? Az a lényeg, hogy baba fejlődjön, ott meg nem találtak eddig problémát. Egyébként én 34+5 napos vagyok, most én sem vettem észre, hogy nőtt volna a hasam, de a baba biztos nő, mert eszméletlenül fészkelődik, úgy kinyomja magát, úgy érzem, hogy csak a bőr választ el bennünket:-)

HA pedig nagyobb a babád az átlagnál az is lehet, hogy korábban, nagyobb ütemben kezdett el fejlődni, és most "pihen" kicsit. Lehet, hogy hamarosan ismét nőni fog a pocid.

Szóval ne aggódj, nincs ott semmi baj.

Minden jót!

2010. jan. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 97 cm, már hetek óta nem változik. 35 hetes
2010. jan. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. jan. 6. 17:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!