Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetesen normális, hogy...

29 hetesen normális, hogy sokat fáj a pocakom alja?

Figyelt kérdés
Olyan nehéz már vele mennem,vagy felkelnem!Olyan mintha húzódna vagy nem tudom,de este nagyon rossz és éjjel sem tudok már aludni tőle!Mit tudok tenni ellene?
2010. ápr. 21. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
már 29 hetesen?:O
2010. ápr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jaj ne ijesztgess!
2010. ápr. 21. 15:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen már kb a 28. héttől. Nem biztos, hogy gond van, de ha mész az orvoshoz, akkor mondjad neki. Lehet atól, hogy nő a méhed, de lehet mástól is. Nekem akkor azt mondta a doki, hogy van ey kis gyulladásom, és az is okozhat hasfájást. De ha erősen fáj, vagy görcsöl, akkor mindenképpen szólj a dokinak!!!
2010. ápr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem görcsöl hála az égnek,de nagyon húzódik és nem jó érzés majd hétfőn megyek a 30 hetes Uh-re majd ott mondom neki!
2010. ápr. 21. 16:11
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is húzodott már ennyi idősen, tágul a méh, szedjél rá magnéziumot. Nekem is problémás az ágyban, főleg, ha átfordulok egyik oldalról a másikra. Tehetsz kispárnát a hasad alá, ha oldalt fekszel, az segíthet.

üdv, 33 heteske.

ui.: ha nagyon nem múlna el, akkor kérdezz rá a dokinál, de ne aggódj.

2010. ápr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is sokszor fáj éjjel a hasam, mikor megfordulok, és gyakran mikor többet megyek. Mondtam a dokinak, hogy olyan mintha csomókba állna néha a hasam. Azt mondta igyak 2-2.5 liter folyadékot, mert a méh szárazabb lehet, azért van ilyen érzésem. Szedek Magne B6-ot, sőt ha nagyon görcsöl, akkor NoSpa-t is kell, és iszom sokat. Azóta csak ritkán fáj.

28 hetes kismama

2010. ápr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is ez volt.. és már elég erősek lettek ezek a fájdalmak.. nyilalások.. és a 31-32es ultrahangon mondtam neki... elötte magne B6-ot szedtem 3x1-et.. aztán a doki adott helyette receptre gyógyszertárban kevert magnézium kálciumot ... és azóta már alig érzem...
2010. ápr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is kb ennyi hetesen kezdődött, állandóan keménykedett a hasam. MagneB6, sok pihi, sok víz.

Ettől kezdve én kb 15 percet tudtam sétáni egyhuzamban...a végén már alig aludta éjjel. Sehogysem volt jó, és iszonyat fájt a csípőm mind a két oldalon ami kisurgárzott a lábamba... viszont elég gyorsan tágultam, több ismerősöm is van aki így volt, az aki a terhesség (inkább)vége felé alig tudott már mozogni, menni stb. gyorsan szült....majd meglátjuk. Sok pihi az biztos!!!!!!!!És szólj a dokinak!!!!

2010. ápr. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!kicsit megnyugodtam!Én még dolgozom hetente 2 alkalommal ilyenkor egy nap 3 km-t sétálok!Lehet ez is közre játszik!A folyadék bevitellel nincs gondom,mert elég sokat iszom!Remélem majd rendbe jövök.Elkezdek megint MagneB6-t szedni!Jó babavárást mindenkinek!
2010. ápr. 22. 13:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!