Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a Femibionról?

Mi a véleményetek a Femibionról?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én legtöbbet ezt szedem. Váltogatni szoktam, több okból is. A szervezetem meg a pénztárcánk miatt!

Nekem a dokinő ajánlotta! Annyi nem tetszik benne, hogy nincs benne vas!

24hetes

2010. jan. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó. Ebből szívódik fel legmegbízhatóbban a folsav. Csak drága.
2010. jan. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Valóban ez a legdrágább,de nekem bevált.Az első gyermekemnél Elevitet szedtem és nagyon nehéz volt a nagy wc.-zés.E mellett nincs ilyen gondom és a dokim szerint is ez most a legjobb.
2010. jan. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon drága, de ezt javasolták és szedem is. Első trimeszterben naponta, azóta csak kétnaponta. A hajam, a körmöm nagyon szép lett tőle, és ami a legfontosabb a baba is egészséges!
2010. jan. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
Nagyon drága, nincs benne vas és jód!!!! Gravidát szedtem, mert a gravida az egyedüli amiben van jód, a többiben (femibion, elevit) nincs. A gravida tartalmazza a többi vitamint, amit a femibion és az elevit is. Nem besazélve arról, hogy fele annyiba kerül. Én nem az ára miatt választottam, mert anyagilag jól állunk, hanem a + jód miatt. A vas meg nagyon fontos, mert sok kismama lesz vashiányos és vérszegény a terhesség alatt.
2010. jan. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A Femibionban van jód!!! Most olvastam el a papírját! Én is azt szedem,a védőnőm szerint ez az egyetlen vitamin,amiből biztosan felszívódik mindenkinél a folsav.
2010. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az izotóp orvosom javasolta, mert pajzsmirigybeteg vagyok, és a jód (!) miatt ezt kell szednem, a terhesség alatt is és a szoptatás alatt is.A hormonjaimat majdnem egy hónap alatt rendbehozta - hogy a tabletta miatt-e egyértelműen, azt nem tudom, de hogy rásegített, az tuti - úgyhogy nálam bevált.Az ára nem túl olcsó, de szerintem megéri azt az 5 ezer ft/hót kiadni, mert se székrekedést, se hasmenést, se hányingert nem tapasztaltam kontra Elevit, ahol a hányinger mindennapos volt.
2010. nov. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!