Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Spontán abortusz után mennyi...

Spontán abortusz után mennyi időre jött meg a mensitek? Mikor kezdtetek el próbálkozni ? Ha teherbe estetek, problémás volt-e a második terhesség ?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen a válaszotokat !

ma 09:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Kb 5 hétre rá jött meg.


Az első veszteség után másfél évvel lettem terhes, ahogy kiderült mi a baj (pajzsmirigy gond, IR) és kezelve lett.


Idén is volt egy vetélésem, azután is kb 5 hét volt mire megjött a havim. Utána kezdtünk próbálkozni.

Januárban volt a vetélés. Júliusban pozit teszteltem. Jelenleg minden rendben.


Kitartás, korai vetélés után lehet az első mensi után próbálkozni, de csak, ha doki is látott és megnézte minden rendben odabent.


Nekünk amúgy azt javasolta várjunk 2-3 ciklust...ugyan nem vártunk, de nyilván akkor tudtam terhes maradni, amikor már rendben voltam.


Mielőbbi sikert nektek.

ma 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Márciusban missed ab.

Áprilisban már megjött szépen.

Júniusban kezdtünk próbálkozni, júliusban terhes maradtam

A terhességem teljesen probléma mentes volt, és a szülés is.

ma 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!