Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez igaz? Nagyon meg ijedtem!

Edus83 kérdése:

Ez igaz? Nagyon meg ijedtem!

Figyelt kérdés
Barátnőm egy hete szült,én 35hetes vagyok,és pont látogatóba voltam nála amikor a wc.észre vettem,hogy nagyon lötyög alul a hasam ami eddig ügye szép kis mami pocak volt feszes semmi lötyögés!!!Most meg alul lötyög,és azt mondta a barátnőm nála is ez volt és szült egy vagy 2 hét múlva!!!Én is érzem ,hogy nagyon feszít a pici ott lent mintha a tampon lenne bent és ki akarna jönni.Ez nagy butaság és ne ijedjek meg vagy tényleg készülhetek???Tapasztalatok????Bocs ha butaságot kérdeztem de első babás vagyok és izgulok.
2010. jan. 4. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szülni is fogsz,már fejlett a babád,nem lesz gond.Pihenj sokat.
2010. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM AZT HITTEM LETOLÁST KAPOK:)),MERT LEHET BUTASÁGOT KÉRDEZTEM:))!!!!
2010. jan. 4. 19:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
neharagudj de én erre csak kérdést tennék fel !azt érzem hogy puha fent a hasam lent pedig elég kemény ugymond te is ezt érzed??én is 35 hetes vagyok!!
2010. jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én fent keménynek érzem alul úgy mintha eltűnt volna a picim:((!!!Olyan lötyi lett :((!!!Furi
2010. jan. 4. 19:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi.

Valószínű, csak megfordult a baba. Nekem folyamatosan váltakozott. Hol puha volt alul, hol kőkemény.

2010. jan. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
MEGFORDULT???????,MÁR EDDIG BE VOLT FORDULVA ÉS AZT ÉREZTEM PÚPOS VOLT A HASAM 2 NAPIG MIND KÉT OLDALON AZTÁN UH,LÁTSZÓDOTT,HOGY BEFORDULT:))!!!!REMÉLEM NEM FORDULT VISSZA:))!!!BÁR AZT TUTI ÉREZTEM VOLNA.
2010. jan. 4. 19:53
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én éreztem amikor megfordult a 38 héten.Kérlek írd meg majd,hogy végülis milyen fekvéssel született.
2010. jan. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!