Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért ijedtem meg a terhességtől?

Miért ijedtem meg a terhességtől?

Figyelt kérdés
Lassan három hónapos terhes leszek és még mindig vannak hullámvölgyeim. Már terveztük a babát régóta és most, hogy összejött, megijedtem. Néha furcsa érzések jönnek rám, hogy helyesen cselekszem-e?? Ez normális?
2008. jún. 17. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, teljesen normális. Felborult a hormon háztartásod. Nekem voltak olyan napjaim, hogy mindentől bőgőrohamot kaptam, pedig nem vagyok picsogos. Ha meglesz a baba, akkor hidd el minden a helyére kerül. Beszélj pároddal ezekről az érzésekről, még ha nem is érti meg, de kibeszélve máris jobban érzed majd magad.

(mellesleg szülés után is borul egyet a hormonkészlet, úgyhogy azon se lepődj meg, ha akkor is furcsákat érzel)

2. babát váró 16 hetes kismama

2008. jún. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, hisz egy gyermek nagy felelőség, nem csak terhességnél van így...az élet más területein is, ha meghozunk egy döntést ami megváltoztatja az életünket gyakran tűnődünk el ijesmin: "vajon jól döntöttem?" "Alklmas vagyok erre?"...


Nem kell félned, ha kezedben tarthatod majd a kisit, és a pároddal együtt látjátok, miképp fedezi fel a világot, minden izgalmad eltűnik.

(Bár minden anya éltében jön egy időszak amikor,úgy érzi nem tud mgbírkózni a feladattal, de ezen túl kell lépni)

2008. jún. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek! Ne aggódj ez szerintem teljesen normális. Nekem van egy 4 éves kislányom. Nagyon sokszor voltak kételyeim, hogy vajon milyen anya leszek, hogy bírkózok meg a felelősséggel és hasonlók. Amikor megszületett a kicsi, minden megváltozott. Most el se tudnám képzelni az életet nélküle!

Erre mi történik velem???? (is)

Újra aggódok, mert várjuk a kistesót. Igaz még a terhesség elején vagyok de már most olyanokon görcsölök, hogy el se hinnéd:-)!

Tudom, ha megszületik a 2. baba, újra "normálisan" fogok gondolkodni. Sőt! Lehet, hogy még hamarabb!

Úgyhogy fel a fejjel! Nincs baj, tuti, hogy nagyon szuper anyuci leszel!

2008. jún. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!