Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet nagy a baj? Rohanjak a...

Lehet nagy a baj? Rohanjak a dokihoz vagy feleslegesen ijedtem meg?

Figyelt kérdés

Tegnap, szex után, egy csepp véres váladékot találtam. Nem volt görcs, fájdalom. lehet, hogy egy kis hámsérülés okozta csak?

8hets babváró vagyok


2008. jún. 4. 06:22
 1/3 anonim ***** válasza:
szia! szerintem nem ártana elmenned dokhoz és elmondani neki mi történt nehogy baj legyen ! azt hogy mi okozta a vérzést mi igy nehezen tudjuk megmondani de a doki biztos megnyugtat majd! lehet egy időre eltilt a szextől,de legalább megnyugszól hogy nincs semmi komoly!!!további boldog babavárást üdv:17 hetes kismami
2008. jún. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen irány a doki! Valószínűleg nincs nagy baj, mert szerintem akkor görcs is lenne, de a kivizsgálást ne kerüld ki.

Nekem másfél hete volt hasonló, csak jóval durvább történetem: egy kiadós szex után (nem volt vad, csak több orgazmusom is volt) másnap reggel munka közben átéltem életem legnagyobb görcseit és mire eljutottam a mosdóba már erős vérzésem is volt. A kórházban csináltak ultrahangot, a babával minden rendben, a vérzést mindenképpen az orgazmus miatti méhösszehúzódások okozták, valószínűleg a méhem még gyenge és nincs erre felkészülve (15. hetes vagyok), az egészet súlyosbította az, hogy mindez az elmaradt mensim idejére esett. Azóta egyszer szeretkeztünk úgy, hogy orgazmust is engedtem magamnak, ismét volt vérzés, de csak kb. olyan, mint nálad. Ha nincs orgazmus, nincs panasz. Elég groteszk, hogy a párommal már mindketten arra figyelünk, hogy nekem nehogy jó legyen a szex...

De a baba a legfontosabb!

Irány a doki!

2008. jún. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen 11 hetesen, nekem azt mondta a doki, hogy a vérzés az semmiképp nem jó, de nem kell megijedni, 2 hét pihenés, kímélet, házasélet tilalom. 16 hetes kismama
2008. jún. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!