Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meg ijedtem ez most mitől...

Meg ijedtem ez most mitől lehet? Meg fog jönni vagy lehet baba?

Figyelt kérdés
Clostis hónapom volt 2 hete késik dokinál voltam aki vissza rendelt meg csak vastag nyálkahártyát látott cisztát nem. Tegnap szeretkeztünk a párommal és azóta ha pisilek vér van a wc papíron nem sok kevés. Ez mitől lehet délután tesztelek. Segítsetek légyszi
2010. márc. 4. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat az indiszkrét kérdésért, de milyen színű? Élénkpiros vagy barnás? Ha használsz tisztasági betétek, akkor milyen intenzitású?


Ne haragudj, csak ezek nélkül az információk nélkül nehéz bármit is mondani! De mindenképpen szurkolok!

2010. márc. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
élénk piros. de most voltam és megjött de köszike hogy ilyen gyorsan válaszoltál.
2010. márc. 4. 10:49
 3/7 A kérdező kommentje:
eddig a tisztasági betéten nem volt csak ha törőltem de most már volt rajta. sajna nem sikerült:(
2010. márc. 4. 10:50
 4/7 A kérdező kommentje:
be kell szednem a következő havi gyogyszert és ilyenkor mi számít első napnak? már a tegnapi vérezgetés? vagy a mai?
2010. márc. 4. 10:51
 5/7 anonim ***** válasza:

hát tudom mit érzel!én most azt hogy nekem sosem fog sikerülni!ezt érzem én!!!!!!!elegem van miért miért milért??????szurikkal tömködtem magam 4 petém lett és mégsem... pedig tökéletes volt a méhnyálka is. oka nem volt hogy ne jöjjön össze!!!!!!!!


bezzeg ismerősömnek 2. baba most fog kibujni .. 20éves.... erről ennyit+

2010. márc. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia.Az számít első napnak,amikor rendes piros színű a vérzésed.
2010. márc. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi csajok de csak egy kevés volt és most megint semmi. csak barna folyás. és most nem tudom hogy mi van?
2010. márc. 4. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!