Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy viseled a bordafájdalmat?

Hogy viseled a bordafájdalmat?

Figyelt kérdés

Az első babámmal is a terhesség végén jelentkezett, hetekig eltartott és borzalmas volt. Sokáig jártam utána, mire egy doki mondta, hogy ahogy nől a has, másképp terhelődik a rekeszizom, és ez fáj.

Most a 32. hétben vagyok és borzalom. Alig élek, annyira fáj. Mindig, egész nap, de főleg éjjel, sehogy nem tudok feküdni. Olyan, mintha késeket szurkálnának belém. Hanyatt nem tudok feküdni, de ez miatt oldalt sem, kínszenvedés minden éjjel.

Te hogy viseled?


2010. jan. 3. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
én 35hetes vagyok és nagyon fáj nekem is a bordám de igazán a farcsontom ami fáj! mintha egy ideg belenne csipödve !hátonfekve nem kapok levegöt oldalt pedigannyira mozog hogy néha sirni szeretnék de kitartás!!nemsok van hátra!!
2010. jan. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem akkor tud rettenetesen fájni, amikor odatolja a fenekét. Ráadásul még a hasam is annyira feszül közbe, hogy azt érzem, mindjárt szétrepedek. De kitartás!
2010. jan. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én napközben viselem, csak feküdni nehéz, ezért kínlódás minden éjjel...

De kitartunk, hisz mi mást tudnánk csinálni?:-)

Csak nehéz amúgy is, hát még kialvatlanul..

2010. jan. 7. 16:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!