Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy viseled a délben nem...

Hogy viseled a délben nem alszok, de este nyűgös vagyok korszakot?

Figyelt kérdés

Nagylányom 30 hós, és 3 hete semmilyen módszerrel nem tudom nem hogy alvásra, de még pihenésre sem bírni.

Azóta minden délután-este egy merű hiszti és üvöltés. Férjemmel már világgá mennénk, és a kislányunk sem viseli jól.

Meddig tart ez? Visszaállhat még az alvás, vagy már mondjak le róla? Kéne még neki, de azért sem alszik..

Mikorra szokja meg, hogy nem alszik és nem is lesz nyűgös?

Segítség... :-(


2010. dec. 12. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
off.miért nem 2,5 éves,miért 30 hónapos?add meg inkább hetekben
2010. dec. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát ez tényleg baromi hasznos volt első válaszoló. A mindent próbáltatok alatt mit értesz? azt próbáltad már (nálunk ez jött be) hogy nézegetős könyveket raksz az ágyába, hogy azokat nézegesse? (de elég sokat, ne fogyjon ki belőlük hamar) egy idő után lehet h elálmosodik és elalszik, de ha nem akkor is pihen egy kicsit mert ül az ágyában és nem rohangál. Csak figyelj mert az elején lehet hogy meg akar lógni, úgyhogy elég érdekes könyveket kell neki adni:)
2010. dec. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 xStefix ***** válasza:

Az én 33 hósom is így van már egy ideje. Az elején eléggé kiborított, de mostmár megszoktam.

Mi azért nem alszunk, mert a lányom nem fárad ki eléggé délelőtt (még itthon van velem). Próbáltam egy ideig, hogy korábban kelünk (meg kell lennie a 6 órának a kelés és az alvás között), de azt sajna én nem bírtam eléggé :$. Jó lenne ilyenkor minden délelőtt órákat kint lenni vele a szabadban, de sajna a tél nem erről szól.. Szóval én spec. kivárom, míg melegebb lesz, illetve újra megpróbáljuk a bölcsit tavasszal. Addig is, ha látom, hogy álmosodik és szeretné, bemegy az ágyába. Ha olyanja van, nagyritkán elalszik, de ha nem, akkor is pihen egy keveset legalább. Este viszont úgy beájul cserébe, mint akit leütöttek. :)

2010. dec. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28 hós lányomnál is volt ilyen időszak. Én mellé fekszek az ágyba és mondom, hogy nem alszunk csak csendespihenőzünk. Egy kicsit olvasok neki vagy beszélgetünk, de egyre ritkábban szólok (van, mikor már csak ő beszél) és aztán becsukom a szemem is, h lássa, én már pihenek. Persze van, h leugrik az ágyról és megy a dolgára. Aznap este 7-kor már alszik is. :))
2010. dec. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A minden alatt szinte mindent értek. Melléfekszek, alvás színlelek, mesélek, olvasok, otthagyon könyvekkel, sötétben, világosban, tévével, nem hogy nem álmosodik el, még fekve sem marad. Ugrál, mint egy bakkecske, este 6-kor meg sír, hogy álmos vagyok...

Nem teszem le előtt, fél 8 előtt nincs fürdés, akkor megy a kicsivel együtt. Igaz hamar elalszik, így nem 22kor alszik, hanem fél 9-kor, de 22 -kor már mellettünk van az aágyban és én nem alszok egész éjjel, nem beszélve arról, hogy férjemmel semmi időnk nincs egymásra:-((

2010. dec. 15. 14:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!