Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lesz így velünk? Nem látom...

Mi lesz így velünk? Nem látom az út végét

Figyelt kérdés
15 hetes vagyok és most jönnek elő kapcsolatbeli problémák. Úgy érzem nem törődik velem eleget és nem illünk össze, én túlpörgős vagyok ő meg otthonülős. Nem akar alkalmazkodni és befordultam a sok otthonüléstől. Engem a jövés-menés kapcsol ki egyedül, nem köt le sem könyv, sem film. Beszélünk erről kb naponta de nem hajlandó alkalmazkodni. Azt mondja menjek egyedül, itt ez van, ő nem akar jönni-menni és nem is fog megváltozni. Más gond nincs nagyon, de én igenis boldogtalan vagyok a 4 fal között!!! Fog ez így működni szerintetek
2010. jan. 2. 17:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy előtte nem volt ilyen... Arról nem ő tehet hogy ettől neked most lett eleged...Miért pont ő alkalmazkodjon? Te sem akarsz hanem azt akarod hogy menjen veled. Ez nem kompromisszum.
2010. jan. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
84%
Próbáljatok kompromisszumot kötni,vagy te néha elmehetnél illetve csinálhatnál programot barátnőkkel is. Azért mert ő nem megy ki azért te még mehetsz. Néha menjen el veled ő is, de szerintem te sem vagy hozzá nőve és a program az nem férj függő. Szerintem ha mindketten engedtek megoldható lesz!
2010. jan. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Persze, küld is, hogy menjek barátokkal ahová csak akarok, de ő neki nincs igénye sem mozira, sem baráti összejövetelekre. Kötelező szülinapokat max bevállal de ENNYI. Én viszont társra vágynék, akivel mindent együtt tudunk csinálni. 32 évesen már nem a barátnőkkel szeretnék kikapcsolódni hanem a párommal. :(

Félek hogy szétmegyünk.

2010. jan. 2. 17:20
 4/28 anonim ***** válasza:
72%

Örülhetnél,hogy a párod szeret otthon lenni.Ezt gondolom eddig is tudhattad.Neked kell sürgősen megváltozni,és jól érezni magad otthon is.Nem a párod miatt,hanem a jövendő pici miatt.Úgy tűnik,hogy nem fogod fel,mit jelent az anyaság.Egy pici babát nem hurcolhatsz állandóan mindenfelé.Legalább 1,5- 2 évig bizony az otthonhoz leszel kötve.Legfeljebb akkor lesz egy kevés szabadidőd,ha a párod vagy a mamák vigyáznak addig a kicsire,amig te "pörögsz" valahol.

Tanulj meg egy jó könyvet élvezni,mert az olvasás nagyon hasznos.Ha csak a jövés-menés számodra a fontos,az elég sekélyes és igénytelen gondolkodásra vall.

2010. jan. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Sétára, mozira, közös családlátogatásra vágynék. Mintha depressziós lenne. Ki sem mozdul a szobából vagy az internet mellől. Max a ház elé haverokhoz.
2010. jan. 2. 17:24
 6/28 anonim ***** válasza:
72%

pedig jobb ha hozaszoksz mert kesobb nem fogsz birni jonni menni es ha megszulsz akkor meg idod sem lesz ra!

ha ennyire jovos menos vagy minek kellet meg gyerek neked?Mas orulne ha a ferje otthon maradna vele es nincs kedve elmenni,neked meg ez a bajod hogy nem megy !

hat te tudod,csak nehogy megband idovel a jovest-menest!

2010. jan. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
69%

15 hetesen még miért nem dolgozol?


A 30. hétig simán lehet bírni. Meg vannak akik még tovább, 35-36-ig élvezik a munkában történő jövés-menést.


Aztán úgy sem lehet nagyon csavarogni az első 1 évben, mert tartani kell az időbeosztást-alvás-evés-játék.

2010. jan. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Kirúgtak terhesen próbaidő alatt. Dolgoznék én hidd el!!!
2010. jan. 2. 17:41
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Zsák a foltját!


Gondolj bele, milyen kellemetlen lenne, ha miután világra hoztad a gyermeked, ő sose lenne veled! Mindig menne.


Fogod még értékelni ezt a tulajdonságát a párodnak, nyugi. Aztán a gyerek úgyis ki fogja nyavajogni tőle, hogy most ide menjetek, majd oda menjetek! :D:D

2010. jan. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
huppszi! Ha kirúgtak, akkor nyugodtan menj vissza és hivatkozz a törvényre, hogy nem rúghatnak ki. A fogantatás napjától védettek a kismamák. Újra munkát kell adniuk, különben perelhetsz! És tuttira megnyernéd!!!!
2010. jan. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!