Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért csinálja ezt velünk?

Miért csinálja ezt velünk?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy anyum mindenkinek elmondja, hogy kismama vagyok. Jó semmi gond nincs belőle meg minden, de nekem meg pisszeg, hogy ne mondjam el senkinek, meg ha egy picit hangosabban beszélek róla egy nyilvános helyen ahol őt ismerik, akkor jópofin vigyorog és csitteg. Annyira rosszul esik. Elmondta a "pótanyumnak", a családi barátnőnek. Úgy gondolom, hogy ez a mi dolgunk lett volna, nem az övé! A mi babánk és nem az övé! Oké hogy örül neki, de nem gondolja, hogy ez nekem rosszul esik? Nem önzőségből, de akkor is a mi jogunk az, hogy mikor és kinek mondjuk el!
2011. jún. 2. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Érdekes ... ha te beszélsz róla nyilvánosan, normális hangerővel, akkor lecsöndesít és zavarban van .. nekem ebből nem úgy tűnik, mintha örülne a gyereknek. Már bocsi ..

Ha örülne neki, akkor erről zengene a fél világ, mikor ketten beszéltek róla.

Az meg, hogy ő mondta el az ismerősöknek .. igen, nektek kellett volna .. most már mindegy!

2011. jún. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Örülnék ha csak ennyi gondom lenne. Miért lenne titok,hogy babát vársz?
2011. jún. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ezt vele beszéld meg...
2011. jún. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még elég kis terhes vagyok. Egyáltalán nem csinálunk belőle titkot, csak ő csinálja ezt, de a nővéremnél is mindig ezt csinálta, de közben folyton bizonygatta, hogy mennyire örül a babának! Közben nem úgy tűnik.....:(
2011. jún. 2. 17:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Én leülnék vele megbeszélni, másképp ez nem fog megoldódni.
2011. jún. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben egyet értek veled.

De azt nagyon nem értem,hogy miért nem beszélsz vele erről.

Ha kell,akkor egy kicsit erélyesebben,ha kell akkor bánatosan,hogy lássa hogy bánt ez téged.

Te tudod,mivel lehet úgy hatni rá,hogy tényleg felfogja.


Egyébként meg hogy a kérdésedre választ adjak,valószínűleg egyszerűen csak örül.

Én is kisterhes vagyok,szivem szerit világgá kürtölném,csak saját magam kímélése miatt nem teszem (mi van ha baj lesz...).

Ő ebbe nem gondol bele,csak mindenkinek mondaná hiszen boldog.

2011. jún. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tényleg örülök, hogy örül, de engem mindig lehurrog, ha beszélek róla mások előtt is. Mindenképpen beszélnünk kell vele erről! Köszi a válaszokat!
2011. jún. 2. 18:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ebből,hogy kimondja el kinek nem csináltam titkot. Tudtam,hogy anyu és anyós is nagyon várja, és el fogják minden ismerősnek, barátnak mondani.

Ez meg szerintem butaság,hogy kinek milyen joga van! Inkább örülj,hogy örül.

Nálunk pl. a baráti körben sokan úgy tudták meg,hogy elmondtuk egy baráti párnak, ők meg nem bírták ki és tovább adták. Egyáltalán nem csináltam belőle problémát!

2011. jún. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi úgy jártunk, hogy egy családi összejövetelen, mindenki gratulált a férjemnek a harmadik gyerek miatt a családból. Pedig mi sem vertük nagy dobra, csak a család összetartó, így mindenki tud mindenkiről mindent.
2011. jún. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!