Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reménykedtem hogy megúszom...

Reménykedtem hogy megúszom izzadás nélkül ha télen várom a babát, de sajnos tévedtem . Ugyanúgy folyik le a viz rólam mint 30fokos melegben . Más is van igy?

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen. Én most vagyok harmadszor télen terhes. Egyszer voltam nyáron is, az sokkal jobb volt. Nem zavart a meleg és nem tarott olyan sokáig az öltözködés, nem kellett olyan sok ruha és kevésbé böhömnek éreztem magam. Izzadni meg nyáron mégiscsak természetes, így fel sem tűnik.
2009. dec. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bizony én is izzadok a tél ellenére, bár nem vészesen, de nekem is fura, mert eddig csak nyáron volt jellemző. Ezt csinálják a hormonok!

Kitartást!

Minden jót!

(33. hetes mami)

2009. dec. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!