Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős izzadás normális?

Erős izzadás normális?

Figyelt kérdés
kb.5-6 hetes terhes vagyok.pozitív lett 3 tesztem,és egyértelmű tüneteim vannak.amit nem értek:kbg.1 hete erősen izzadok,főleg hónaljban,és nehezebben viselem a meleg,elfáradok hamar.az erős izzadás lehet a terhességtől?
2009. nov. 22. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
persze,en most vagyok 35 hetes de allandoan izzadok a futes 18 fokon megy itthon es az ablakokat is kinyitom mert meghalok olyan melegem van mindig,szoval ne izgulj ez a velejaroja a terhessegnek az egyik.
2009. nov. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
akkor jó.itt is 18 fokon megy a fűtés de azt érzem meggyulladok.és ideges is vagyok tőle.olyan türelmetlen.de inkább ez mint a hányás.szerencsére ez elkerült idáíg.és a mellem se szakad le...még.
2009. nov. 22. 12:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!