Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt az izzadás...

Terhesség alatt az izzadás ngay baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok 35h vagyok! Múlhéten valószínű megfáztam. elkezdett fájni a torkom. Rendkívül izzadtam, majd nátha.

Sikerült kikúrálnom magam, de az izzadás megmaradt. Egy kisebb megmozdulástól is izzadok. Egyszer már volt ilyenem, de akkor sem találtal semmit és el is múlt.

Ja és előtte volt egy kis bacim ezért Zinnat 500-at kellett szednem. Az jutott eszembe, hogy nem-e ölte meg az összes bacim és ezért izzadok még mindig.

Köszia válaszokat


2010. okt. 25. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is állandóan izzadtam terhesség alatt. Most 7 hónapos a kisfiam, még nem múlt el.
2010. okt. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ!

2010. okt. 26. 13:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kb. a 14. héttől izzadok, még akkor is, mikor a párom meg akar fagyni. Ő pulcsiban van a lakásban, én pólóban is szenvedek, olyan hőhullámaim vannak.A dokim szerint ez normális, a hormonok miatt van.
2010. okt. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!