Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hajnali izzadás meddig tart?

Hajnali izzadás meddig tart?

Figyelt kérdés

Pár hetes terhes vagyok. majdhogynem az elejétől hajnalonként arra kelek hogy csurom víz vagyok. elalvás előtt melegem van, szellőztetek hogy hüvös legyek. aztán felébredek hogy tiszta víz vagyok, fázom. ha felveszem a pizsama felsőmet, akkor melegem van, nem takarozom be, majd megint arra kelek hogy fázom. ezáltal nem tudok nyugodtan aludni, pihenni.


egyébként mindig pizsiben alszom, még nyáron is. tegnap már térdgatyós pizsit vettem fel és egy rövidújjú pólót. régebben télen erre a pólóra egy hosszúújjú felső is került....

más is van/volt így? lehet tenni valamit ellene? pl. gyógytea, vagy törődjek bele hogy a következő 7,5 hónapban így tudok aludni?



köszönöm, szép napot


2010. jan. 25. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A terhesség elején velem is gyakran előfordult ilyen, de aztán egyszercsak szépen elmúltak ezek az éjszakai izzadások. Szerintem nálad se fog végig tartani, csak most a hormonok miatt még fura dolgokat művel a szervezet. Ne izgulj, tudsz majd aludni.... Egy ideig. Mert a végén meg már azt se tudod, hogy feküdj, hogy jó legyen. Kitartás! 32 hetes km.
2010. jan. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a reményt! :-) mert így kialvatlanul kicsit nehéz dolgozni!


neked meg könnyű szülést!

2010. jan. 25. 09:29
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem meg pont az elején nem volt ilyen,de kb egy hónapja viszont folyton gyötör.egy szál bugyiban alszom néha ki is kell takaróznom,hozzáteszem h világ életemben fagyos voltam.hajnalban meg arra kelek h csurom vizes vagyok és fázom.szerintem ez nem fog elmúlni amég terhesek vagyunk.
2010. jan. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

én is fázós voltam, a legnagyobb kánikulában is képes voltam pizsit és pólót venni, míg a férjem télen is egy szál gatyóban alszik! ám ma jól aludtam. nem izzadtam és nem keltem fel arra hogy fázom vagy éppen melegem van. két hét után végre egy nyugis éjszaka. és mégcsak pisilni sem keltem fel hajnalban! :-)



szép napot

2010. jan. 26. 13:38
 5/5 anonim válasza:

Reggelig. Aztán jön a reggeli izzadás, amit később felvált a délelőtti, majd a délutáni, az esti, aztán az éjszaklai.

És így tovább.....

2010. márc. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!