Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. hétben vagyok, hajnali...

30. hétben vagyok, hajnali 3-kor erősebb mensi-szerű görcsre ébredtem. Ez jóslófájás?

Figyelt kérdés
Egy hete már volt ilyen, szintén éjjel, akkor háromkor és négykor is. Jövő héten megyek dokihoz, persze megkérdezem, de szeretném tudni, hogy ez mennyire gyakori más kismamáknál? Volt már egy vetélésem, két éve, bár az csak hat hetes volt, de elvileg ilyenkor nagyobb a koraszülés esélye a köv. terhességnél. Ez lehet annak a jele, vagy csak jósló? És mit tehetek ilyenkor? No-spa, vagy csak magnézium? Újabban a derekam is fáj, bár az nem vészes, csak az a baj, hogy még dolgozom, nem tudok feküdni, pedig néha jól esne napközben is:(
2010. szept. 12. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, ez csak jósló. Most már egyre sűrűbben fognak jönni ilyenek. Lehet rá magnéziumot szedni, sőt az én nőgyógyászom egészen a 36. hétig (ha jól emlékszem) kérte is, hogy szedjek, nehogy koraszülés legyen belőle, hatott is. Sokkal kevesebbet görcsöltem tőle. Különben az igazi fájást, semmivel sem lehet összetéveszteni, ne aggódj a nőgyógyászom szerint ez csak amolyan próba a szervezetedtől, így szoktat a későbbi sokkal rosszabbra.
2010. szept. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi:) a szoktatásnak nem vagyok ellenzője, csak még szülni nem akarok pár hétig:)
2010. szept. 12. 12:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!