Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyibe kerül egy abortusz?

Mennyibe kerül egy abortusz?

Figyelt kérdés
Babám 5 hónapos,szoptatás mellett estem teherbe.Szeretnék neki testvért,de még nem most.Borzasztó érzés,de szeretném elvetetni.
2009. dec. 28. 13:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
az ár valóban 30 körül van, de én úgy tudom, elmész dokihoz, elmondod mit szeretnél és pár hét gondolkodási időt adnak, ha akarod, ha nem. lehet h tévedek, így hallottam. egyébként nekem 2 gyerekem van, és a dokim javasolta, h használjak gyógyszert, mert egészségügyi okokból életveszélyes lenne rám nézve egy újabb terhesség. tehát én is elvetetném. nem azért mert rossz anya vagyok, hanem épp az ellenkezője miatt. látni akarom, h felnőnek a gyerekeim. tehát, amíg az ember nem kerül ilyen helyzetbe, addig ne bíráskodjon.
2009. dec. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
46%
Szia! Tedd amit érzel, és ne hallgass a sok okoskodóra. Igazuk van sokaknak, olyanok is írogatnak szerintem akik unatkoznak és a segítség helyett csak bántani tudják az embert. Én is kérdeztem valamit a múlt héten, lassan 10 hetes terhes leszek, és hogy hülyeség-e megtartanom, hisz már van két gyerekem, a pasit meg nem érdekli a baba. Engem meg ezért hurrogtak le sokan, hogy nem vetetem el, és felelőtlen vagyok. Na ennyit erről. Azért egy pici baba mellett elviselni még egy terhességet tényleg elég nehéz lenne. Sok sikert, és jó döntést hozzatok!
2009. dec. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ha egészségügyi okok miatt nem tudod vállalni, lehet hogy az is "beleszámít az árba", nem? Szerintem egy kórházat vagy dokit kérdezz meg. Sajnálom hogy ilyen döntést kellett hoznod!
2009. dec. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!