Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyibe kerül egy abortusz?

Mennyibe kerül egy abortusz?

Figyelt kérdés
Babám 5 hónapos,szoptatás mellett estem teherbe.Szeretnék neki testvért,de még nem most.Borzasztó érzés,de szeretném elvetetni.
2009. dec. 28. 13:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Asszem olyan harmincezer körül van, de nem tudom pontosan.
2009. dec. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
46%
A szoptatás nem fogamzásgátlás!!! Én is szoptatok, de tisztában vagyok vele, hogy védekezni kell! Sajnálom, hogy abortuszra mész!
2009. dec. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
32%

Túl olcsó... 30e.

Tudhattad volna, hogy szoptatás mellett is simán teherbe lehet esni, és most ez a szerencsétlen baba issza meg a levét. Nézz rá a babádra, és gondolj bele, mire készülsz a testvérével! A borzasztó meg nem neked lesz, hanem annak az ártatlan kisbabának.

Remélem többet nem lesz ilyen gondod.

2009. dec. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Utolsónak!Nem leugatni kell feltettem egy egyszerű kérdést és vártam rá egy egyszerű választ.A babának borzasztó,nem nekem??Annyira utálom az ilyen embereket,mint te.Szerinted mit érez az a max.2 hetes kis embrió bennem?Sajnálom én is,de ne gyere már itt ilyen dumákkal.És igen hibáztam elég nagyot mással még nem fordult elő?
2009. dec. 28. 13:56
 5/23 anonim ***** válasza:
81%

pontosan tudom mennyi,a sógornőm most akar abortuszra menni.ha nem vagytok egy bejelentett lakcímen az apával,akkor bizony 30ezer.Ha egy címen laktok,akkor ha jól emlékszem azt mondta a feléből megvan.


és igen,nem kioktatni kell,hanem a kérdésre válaszolni!!!!

2009. dec. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2009. dec. 28. 14:07
 7/23 anonim ***** válasza:
10%
Mit érez a 2 hetes embrió??? Akkor még csak tippeled, hogy terhes vagy? Ezt még egyetlen teszt sem mutatja ki! UH meg pláne nem! Nem igazán értem, hogy ha valaki ránéz 5hós babájára, hogyan tudja rászedni magát, hogy a következőt megölje!!!
2009. dec. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%

1. 28-33ezer Ft.

2. Remélem, hogy most már tudod, hogy szoptatás alatt is teherbe lehet esni, akkor is, ha még nem menstruálsz...

3. 2 hetes embriót már elég jól ki lehet mutatni. (annak üzenem, aki szerint nem lehet)

2009. dec. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

3 tesztet csináltam,mind 3 pozitív és igen max.2 hetes lehet.Tudod ezek a tesztek már 5 nap után kimutatják,hogy terhes vagy e.

Te semmit sem tudsz rólam,nem ismered a körülményeimet,úgyhogy ne ítélkezz rólam,hanem húzz a p...-ba!!!

2009. dec. 28. 14:21
 10/23 anonim ***** válasza:
82%
Én is úgy tudom, hogy 28 ezer, ne foglalkozz a kioktatásokkal, mindig lesz aki okosabb nálad ezen az oldalon, csak magadat mérgeled, nem éri meg. Az emberek mindig nagyon könnyen ítélkeznek, persze csak név nélkül, és anélkül, hogy más életéről bármi fogalmunk lenne. Én úgy gondolom, maximálisan a te dolgod, hogy eldöntsd, mi a legjobb nektek. Feleslegesen ne idegeskedj! Inkább örülj az öthónapos babádnak. És kitartás!
2009. dec. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!