Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyibe kerül egy abortusz?

Mennyibe kerül egy abortusz?

Figyelt kérdés
Babám 5 hónapos,szoptatás mellett estem teherbe.Szeretnék neki testvért,de még nem most.Borzasztó érzés,de szeretném elvetetni.
2009. dec. 28. 13:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
39%

Szia! Sajnálom h elveteted! De ha már így döntöttél, akkor minél hamarabb menj, hátha még szívhang sincs és esetleg gyógyszerrel be tudják indítani. Most lehet hülyeséget írtam, de mintha úgy tudnám, h ha még nagyon pici, akkor be lehet úgy is indítani. De ha már csak a műtét marad, akkor is menj minél hamarabb, ne növekedjen az a kis élet :(


Nekem is 5 hós a kisfiam, ha terhes lennék megtartanám.

2009. dec. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális hangvételű válaszokat.Megtartanám én is ha a körülményeink engednék,de sajnos nem.És borzasztóan érzem magam emiatt...

Jól esik azért,hogy 1-2 válaszoló "kiállt mellettem".

2009. dec. 28. 14:53
 13/23 anonim ***** válasza:
56%
Tudod,mindig az kiabál akinek ég a háza.Nekem mindig nagyon gyanúsak azok akik ennyire harcolnak az abortusz ellen.80%-a már átesett rajta......
2009. dec. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
82%
Tedd amit tenned kell. A saját életedet és azt , hogy milyen lehetőségeid vannak csak te és a párod tudja. Senkinek nincs beleszólása. Bárkivel megtörténhet, mivel nincs 100%-os fogamzásgátlás. Csak gyönyörködj a babádban és ha lesz lehetőséged úgyis vállalni fogsz másikat. Aki lehurrog arra tegyél egy jó nagyot. Légy erős és minden rendbe jön.
2009. dec. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
23%
Igen, ez ma a jellemző!!! Persze, vetesd el, és ne legyen lelkiismeretfurdalásod egy pillanatig sem, hisz nem tehettek róla, ez az egyetlen lehetőség! Komolyan mondom, megáll az ész! És igen, túl olcsó az abortusz, egy emberélet...KATASZTRÓFA!!! De erre bezzeg a föld alól is előszedik a pénzt!
2009. dec. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
30%
Ja, és csak mert az igazat mondom (nem hiszem, hogy egyetlen anya is másként érez a szíve mélyén), nyugodtan le lehet pontozni! Utolsó voltam.
2009. dec. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
14.12 vagyok. 2 hetes terhesség azt jelenti, hogy a megtermékenyített petesejt osztódni kezd és elindul a méh felé.Gondolom te nem itt tartasz... A mai jó tesztek a beágyazódástól számítják a napokat, vagyis a 3.,4.héttől!!! Tehát több, mint 2 hetesnek kell lenned, ez tuti. De látom, itt mindenki annyira okos!!! Nézzetek már kicsit utána, könyörgöm! Nagyon gáz, ha valaki nő és anya létére picit sem tudja, miként működik a saját szervezete.
2009. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Utolsó te is baromira okos vagy ám!Mindenki nagyon tud itt.A teszten,amit ma vettem a gyógyszertárba rá van írva,hogy a terhességet az 5.naptól kimutatja,nem a beágyazódástól.Mert ha már te tényleg annyira tudod akkor elmondom neked,hogy ezek a tesztek a vizeletben lévő hcg alapján mutatják ki a terhességet!!!Ha beágyazódott már,ha nem!!Nekem áll meg az eszem a sok okoskodótól.Menj és csesztesd inkább a férjedet,ha van egyáltalán!!
2009. dec. 28. 17:52
 19/23 A kérdező kommentje:
Még annyit,hogy a férjem külföldön dolgozik keveset találkozunk mostanában.Utoljára dec.9-16-ig volt itthon,mivel mással nem voltam csak ezalatt a pár nap alatt eshettem teherbe És mivel már 3.napja nagyon erős hányingerem van ezért vettem meg a tesztet.És nem mintha közötök lenne hozzá,de nem anyagi okok miatt nem tudom most vállalni a babát,hanem egészségügyi okok miatt.De vádaskodjatok csak,ezek vagytok ti semmit nem tudtok a másikról csak leugatni tudjátok őket.
2009. dec. 28. 18:00
 20/23 anonim ***** válasza:
78%

Utolsó, te nagyot tévedsz. A teszteken az áll, hogy a beágyazódás utáni 3-4. nap. A beágyazódás 6-8 nap, erre jön még a 3-4 nap. Vagyis kb. 9-12 napos terhesnek kell lenni minimum, hogy kimutassa a teszt. Vagyis a 14 napos terhességet már simán kimutatja!

Ne bíráskodj a kérdező felett, nem vagy a helyzetében. Szüljed inkább garmadaszámra a kölyköket, ha annyira okos vagy.

2009. dec. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!