Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is ekkora dilemma a...

Másnak is ekkora dilemma a babakocsi vásárlás, vagy csak nekem?

Figyelt kérdés

Hihetetlenül nehéz döntés.Ráadásul nincsenek is nagy elvárásaim, csak annyi, mint mindenkinek.

Legyenek nagy kerekei(nem felfújósak) ,átfordítható tolókarral, mózeskosárral és hordozóval,és 3 éves korig tudjuk használni.

Tudtok ilyet mutatni nekem? Nem baj ha 3 vagy ha 4 kerekű.


2009. dec. 27. 11:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

és mit szólsz ehhez a babakocsihoz. Nem is drága és sokat tudd

[link]

2009. dec. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nekem tetszik,de a férjemnek nem :))

A pasik amúgy is rosszabbak néha, mint a nők :)

2009. dec. 27. 12:53
 13/17 anonim ***** válasza:

Miért szeretnél nagykerekű kocsit?Nekem a fiamnál az volt és nekem nem jött be.Nagy és nehéz volt.Most egy babypoint babakocsit választotam.Kisebb és könyebb jobb vele közlekedni.

33 hetes km

2009. dec. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szia, én is ezzel "szenvedek" már jó pár napja, nálam eddig az agat lux a befutó.
2009. dec. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Azért szeretnék nagy kerekű kocsit, mert könnyebb vele közlekedni. Az első kisfiamnak is nagy kerekű kocsija volt.

Meg amúgy is. Mondhatni, nagy városban élünk, és nem olyan bababarát a közlekedés. Sem a járdák,sem az utak. Arról nem is beszélek, ahol nincs járda. Mi eléggé sétálósak vagyunk, hiába van autónk, ha az időjárás engedi, akkor sétálunk.

2009. dec. 27. 14:08
 16/17 anonim ***** válasza:

Én Giordani kocsit vettem. Van minden része, és se nem kiskerekű, sem nagy. Nekem a merev mózeskosár, és az esernyőre csukás számított a legjobban. Igen stabilnak látszik, és ugyan még nem próbáltam terepen, de a küszöböket akadálytalanul veszi.

Egy kicsit úgy tünt számomra, hogy Chicco koppintás, persze annál azért olcsóbb volt.

megnézheted a www.babauniverzum.hu oldalon. Állítólag már jönnek a 2010-es modellek, de nekünk jó volt még a 2009-es is:-)

Jó válogatást!

33. hetes mami

2009. dec. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Jó neked, ha annyit rá tudtok szánni :D Nekem 50.000 Ft volt a maximum határ!!! Mégis megtaláltam az ideális babakocsit.

Nagy kerekek (tömör gumi), erős váz, átfordítható kar, ülő-fekvő vízszintesig, mózeskosár, lábzsák, téli-nyári felszerelés. Nem nehéz hála égnek, mert lépcsőn cipekedem.

HERRy babakocsi :D

2009. dec. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!