Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Javaslatokat szeretné...

Anyukák! Javaslatokat szeretnék kérni babakocsi vásárlás ügyben. Van valakinek ez a márka?

Figyelt kérdés

Van egy babakocsi amit kinéztem és nem tudom mennyire jó ez a márka.Ha esetleg valakinek van ez a fajta amit belinkelek, akkor irjatok nekem légyszíves tapasztalatokat.Még kismama vagyok, és lassan szeretném megvenni a megfelelőt.

[link]


2010. júl. 9. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem elég drága ahhoz, hogy csak pár hónapig használd.

Mivel csak mózes van rajta, később nem tud ülni benne a baba. Egy idő után szeretnek nézelődni.

2010. júl. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
tökéletes választás, de majd egy kis sprt járgányt pl peg perego sít vagy bebe confort millát nézz mellé későbbre
2010. júl. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Elsőnek, a mózesrésze sporttá alakitható

ilyen van nekem is csak 6 kerekű

2010. júl. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia, ha elfogadsz egy tanácsot, akkor nézd meg ezt a babakocsit: [link]

Ilyen árkategóriában szerintem ez a legjobb, még teljesen új Magyarországon, boltokban nem is kapható, mert sokat rátennének és akkor 100.000 Ft felett lenne az ára. Közvetlenül a gyártótól, Lengyelországból hozzák be, nagyon jó minőségű. Ki is viszik házhoz, meg tudod nézni hogy működik. Mi most vettünk, rengeteg üzletet bejártunk, nagyon sok kocsit végignéztünk de messze ez volt a legigényesebb. 70.000 Ft volt a váz, a sport rész, a mózes kosár, lábzsák, adtak hozzá esővédőt, szúnyoghálót, táskát + a mózesen is van egy kis övtáska szerűség, kulcsnak, telefonnak, apróságoknak. Nagyon igényes az egész kocsi, jó anyagokból van, nem spóroltak ki semmit belőle. Nekünk az tetszett, hogy ezt újszülött kortól végig használhatjuk, nem lesz szükség más kocsira. Könnyű is, a kerekei is marha jók, mert bolygósítható + felfújható, nagyon jó a rugózása, fék is van rajta. Állítható magasságú a tolókarja, a sportrészen a gyerek lábtartója is állítható, így soha nem lóg a levegőbe a lába. Nekem sok babakocsiban az sem tetszett, hogy a huzat tiszta nejlon volt, ilyen sátor anyag, amibe télen is, nyáron meg főleg belefülled. Jó kis csomagtartó része is van + adnak hozzá napernyőt is ha kérsz. Nem reklámozni akarom, csak nekem annyira bejött és olyan szép, hogy tényleg csak ajánlani tudom másoknak is.

2010. júl. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne tántorodj el kérdező, az ABC az márka :-)
2010. júl. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg ennyi pénzért. Nem az ára miatt főként, de a súlya rettenetesen sok. Ha ennyibe kerül egy babakocsi, akkor már elvárom tőle, hogy 8 kilónál ne legyen több.
2010. júl. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Van hozzá sport rész is, a nagy kép allatt megnézhetitek.
2010. júl. 9. 20:08
 8/12 anonim ***** válasza:

nekem jobban tetszik amit a válaszoló linkelt be!bocsi

amit te néztél ki annak szerintem picik az elsö kerekei és akadozni fogsz a göröngyökben!

2010. júl. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ennyi pénzért már adhatnának hozzá táskát,hordozót,esővédőt is.

nézd meg ezt szerintem ez nagyon jó kocsi és minden van hozzá

[link]

2010. júl. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ez tényleg nagyon szép és jónak is tűnik,átnézem ezt is. köszönöm.
2010. júl. 10. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!