Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Javaslatokat szeretné...

Anyukák! Javaslatokat szeretnék kérni babakocsi vásárlás ügyben. Van valakinek ez a márka?

Figyelt kérdés

Van egy babakocsi amit kinéztem és nem tudom mennyire jó ez a márka.Ha esetleg valakinek van ez a fajta amit belinkelek, akkor irjatok nekem légyszíves tapasztalatokat.Még kismama vagyok, és lassan szeretném megvenni a megfelelőt.

[link]


2010. júl. 9. 17:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nézz rá az Espiro Vectorra is, az egy könnyű kocsi!

[link]


[link]


4 kg, és mózessel is csak 7,5!


Nekem ez a kedvencem.

Átszenvedtem egy telet 13 kilós babakocsival. Azt mondtam, hogy soha többet!

Tavaly már sporttal jártunk.

Idén télen a második gyerekkel beújítok egy ilyen kocsit szerintem.

2010. júl. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak,ez nagyon prima kis kocsinak tűnik,és tök jó,hogy ennyire könnyű mert hát nem vagyok egy nagy erőbajnok.Valahol megpróbálom élőben megnézni, remélem itt Németbe is találok ilyet.Jó kis modern a külsőleg is.

Te láttad már élőbe , hogy milyen?

Köszi a segítséget.

2010. júl. 13. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!