Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is ekkora dilemma a...

Másnak is ekkora dilemma a babakocsi vásárlás, vagy csak nekem?

Figyelt kérdés

Hihetetlenül nehéz döntés.Ráadásul nincsenek is nagy elvárásaim, csak annyi, mint mindenkinek.

Legyenek nagy kerekei(nem felfújósak) ,átfordítható tolókarral, mózeskosárral és hordozóval,és 3 éves korig tudjuk használni.

Tudtok ilyet mutatni nekem? Nem baj ha 3 vagy ha 4 kerekű.


2009. dec. 27. 11:32
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Bocsi.Kihagytam azt, hogy bolygósítható kerekű legyen.
2009. dec. 27. 11:33
 2/17 anonim ***** válasza:
A sportrész vízszintesig dönhető legyen? Mennyit pénzt szántok rá? Magasabb árfekvésben könnyebb találni.
2009. dec. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
mi már ki is néztük magunknak, de nekünk tényleg nem nagyok az elvárásaink, csak annyi, hogy legyenek nagy kerekei és legyen hozzá hordozó, meg legyen hely, hová pakolni az alsó részébe (csomagtartóba), és legyen vízszintesig dönthető. Az átfordítható tolókar meg a mózeskosár nálam nem kritérium.
2009. dec. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szia!Én májusban szülök és én ezt a babakocsit néztem ki:


[link]


Ha megnyitod a linket a lap alján találod a színválasztékot is.Azt hiszem 38 színből lehet választani.

Nekem nagyon tetszik és hasonlóak az elvárásaim, szerintem ennél olcsóbbat nem nagyon találsz.Esetleg használtat de gondolom azt nem akarsz venni.Remélem tudtam segíteni :)

2009. dec. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szia! 3 kerekűnek nem tudod átfordítani a tolókarját...


Jó pl. Bergon, Kunert, és persze vannak jóval drágábbak is. Én a google segítségével keresgéltem, nézelődtem, választottam, kényelmesen itthonról :))

2009. dec. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

A 4 nagy kerekű nem bolygósítható, az inkább a 6-8 kerekűekre jellemző. de akkor kicsik a kerekek. Ha az első 2 kerék bolygosítható, és kisebb, mint a hátsók, akkor meg nem átfordítható a tolókar.


Concord FUSION

Peg Perego

Pierre Cardin

2009. dec. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Minél kevesebből szeretném megúszni, de a férjem azt mondta, hogy ha 200 000 forint lesz, az sem baj. Dönthető legyen, persze. azért az jó lenne.

Én ezt szerettem volna : [link]


de felhívtam a boltot, és azt mondták, hogy nem átfordítható a tolókar, és sem a mózeskosarat,sem a hordozót, és sem a sportrészt nem lehet átfordítani. Pedig sok helyen olvastam, hogy lehet.

2009. dec. 27. 11:59
 8/17 A kérdező kommentje:

A concord nagyon tetszik, az mindenben megfelelt, kivéve az ára :)) az nem baráti :)


komolyan mondom, már fáj a fejem a babakocsiktól. Persze "ráérek még" de mégsem, mert márciusban jön a kis tesó.

Maximum februárban meg kell vennünk. Tanácstalan vagyok.

2009. dec. 27. 12:02
 9/17 anonim ***** válasza:
A nagykerekűek csak 3 kerekűben bolygosíthatók,viszont annál nem átfordítható a tolókar.Bár láttam olyant,amelyiknél a kupolát lehetett egyik vagy másik oldalra dönteni,így ugyanaz volt a hatás,mintha a tolókart fordítanád át.
2009. dec. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekünk is nagy dilemma volt. mi a Graco Quattro Delux mellett döntöttóünk anno. Igaz a tolókart nem lehet átfordítani, de míg pivi, s mózesbe, meg hordozóba van, addig szembe van veled. Ha meg már ül, akkor úgyis nézelődik. Ha meg a nap a szemébe süt, az echot kicsit ráhúzom. S aránylag elfogadható az ára. Tényleg nagyon nehéz dönteni......
2009. dec. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!