Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babakocsi vásárlás előtt...

Babakocsi vásárlás előtt állunk, elfogadható áron (max 60000) milyen új babakocsit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 15:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Baby Merc!Szerintem nagyon jók és szépek!Vaterán meg is tudod nézni!!:)29 hetes kismama
2010. ápr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

[link]


mi ilyet vettünk.nagyon szép és olcsó.nekünk acél-tégla színben van.végig használható,nagyok a kerekei,jó a rugózása.itt a vaterán már befejeződött az árverés,de ennek ellenére folyamatosan lehet venni ettől a hölgytől a kocsit.kéred az elérhetőségeit?szivesen elküldöm privibe.

2010. ápr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi Takot vettünk 60 ezer volt mózessel,hordozóval,nagyon jól néz ki,és szerintem strapa biró is.
2010. ápr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Kunert Vip. Nagyon szép, rengeteg szín-kombináció közül lehet választani. Strapabíró, nagy és erős kerekei vannak. Két irányból mozgatható. Állítható magasságú szinte mindene. Van hozzá mózeskosár, esővédő, szúnyogháló, lábzsák. Téliesíteni is lehet. Teljesen vízszintesig dönthető. Sportkocsivá is alakítható.

Az ára 36.000 Ft körül van, nagyon jó az ár-érték aránya.


Én ilyen kocsit vettem és maximálisan elégedett vagyok vele. Bár csak júniusban érkezik a baba :)


[link]

2010. ápr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szeretném megkérdezni, hogy a Kunert babakocsihoz hordozóülés nincs? Mert nekünk ez is fontos lenne..
2010. ápr. 13. 18:39
 6/15 anonim ***** válasza:

18.04-es vagyok. Ugyanolyan színű babahordozó is vásárolható hozzá. Ennek ára 12.000 Ft. Tehát így együtt 36.000 + 12.000 Ft, még így is csak 48.000 Ft.

Mi nem vettünk hordozót, azért nem is volt eszemben.

Sőt, mi vettünk hozzá pótkerekeket is, biztos ami biztos alapon. Egy db pótkerék 500 Ft hozzá. Nem pénz érte az sem :) Mi eleve kértünk 4 db-ot hozzá.

Két év teljeskörű garancia van a kocsira.

2010. ápr. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2010. ápr. 14. 08:37
 8/15 A kérdező kommentje:
Még azt szeretném kérdezni a Kunert babakocsival kapcsolatban, hogy nem zavaró számodra, hogy a kerekei nem bolygósíthatóak?
2010. ápr. 14. 08:46
 9/15 anonim ***** válasza:

18.04-es vagyok. Mi direkt olyan kocsit kerestünk, aminek a kerekei nem bolygósíthatók. Az unokatesómnál is kisbaba van, nekik bolygósíthatóak a kerekek és nem egyszer láttam, hogy a járdán mindenfelé ment a babakocsi, csak arra nem, amerre ők akarták :) Itt felénk elég rossz minőségűek a járdák, hiába vagyunk megyeszékhely, de nem csinálják meg. Ezért volt fontos nekünk a strapabíró kerék.

Szerintem nézz be bababoltokba ott ahol laktok, ott ki lehet próbálni a kocsikat. És biztos ott is van Kunert, egy megtekintést megér.

Kisfiút vagy kislányt vártok?

2010. ápr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát igen, megoszlanak a vélemények, mert valaki esküszik a bolygósítható kerékre, de valakitől meg totál az ellenkezőjét hallani. Nem könnyű a döntés. Egyébként kislányunk lesz :) A legjobbakat kívánom, köszi a válaszokat!
2010. ápr. 14. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!