Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A folsavat meddig érdemes szedni?

A folsavat meddig érdemes szedni?

Figyelt kérdés
Bár még el sem kezdtem és 10 hetes vagyok. De ha most kezdeném...
2008. júl. 23. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Hat en mar terhesseg elott elkezdtem szedni, es az elso 3-4 honapban is meg szedtem.

Boldog babavarast :)

2008. júl. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első trimeszterben a legfontosabb. Tehát pontosan az első 12-16 hét. Ha most kezded el szerintem a következő 3 hónapban ne hagyd abba.
2008. júl. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én doktorbácsim azt mondta és én is így olvastam, hogy a baba a 10. hétre már kifejlődik, mindene megvan innen már csak hízik. Már nincs szükség a folsavra. Én az elevitet szedtem a 12. hétig, abban van annyi amennyi szükséges. Ha rendesen táplálkozol szerintem nem kell már a vitamin sem a 12. héttől. Én az első két babával így csináltam, most várom a harmadikat. Egészségesek vagyunk!:))
2008. júl. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!