Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az Elevit mellé érdemes még...

Az Elevit mellé érdemes még külön folsavat szedni? Vagy elég az Elevit magába?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy szedni kell a folsav mellé E vitamint.Ha nem szedek mellé akkor nincs hatása a folsavnak?
2011. márc. 16. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:

az elevitben mindenből van bőven. Amellé már nem kell semmi, illetve az utolsó hónapokban vas

Most akkor folsavat szedsz meg Evitamint, vagy elevitet?

(tudtommal a folsavat bvitaminnal szokták együtt adni,de ebben nem vagyok biztos)

2011. márc. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.


Én úgy szedem, hogy 1 nap Elevit, és Magne B, másnap folsav, E- vitamin, és Magne B. A kislányomnál a második trimeszterben a folsavat, és az E- vitamint váltotta a vas. Mindemellett még c-vitamint szedek. Nekem a dokim javasolta, hogy csináljam így, és az első terhességnél bevált.

2011. márc. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a dokim mondta, hogy az Elevit mellé szedjek folsavat is. Mindkettőből 1-et veszek be naponta.
2011. márc. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még nem szedek semmit,vagyis a teherbeesés előtt már 2 hónapja szedtem az Elevitet,de most nincs már belőle.6 hetes vagyok és nem tudom hogy mi lenne a legjobb.A gyógyszertárba azt mondták hogy az Elevitbe kevesebb folsav van,mint amennyire szükség lenne,viszont itt azt olvastam nemrég hogy a folsav tablettához E vitamint is kell szedni.Hallottam már a Femibionról is de nem tudok róla semmit.
2011. márc. 16. 20:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!