Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? Nagyon félek, az...

Mit tegyek? Nagyon félek, az előbb voltam pisilni, és barnás pirosas (inkább pirosas) dolog csepegett ki! nem darabos, és nem fáj a hasam, de akkor is vér! Hívtam a dokimat, aki csak annyit mondott, hogy feküdjek!

Figyelt kérdés
Most mi lesz? Ugye nem vetélek el???? mit csináljak??? 6+4 vagyok, és megőrülök ha elmegy a bébim!!!!!
2009. dec. 4. 13:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
83%

Menj a dokihoz amint tudsz!

Én sajnos júliusban elvetéltem,most 5 hetes terhes vagyok..... Nagyon félek most is... ha egy csepp barnás véres valamit észrevennék, azonnal rohannék az ügyeletre!

Remélem minden rendben lesz , nagyon nagyon szorítok!

Írj majd meg légyszíves, hogy mi van veletek!!!!!

2009. dec. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
83%
szia.Én is ebbe a helyzetbe voltam a hatodik hétenés én egyből a korházba mentem,nem foglalkoztam amukámmal hanem táppénzre vetettem magam a háziorvosal.Nem kell hogy megtudják a munkaheeden hoy miért vagy "beteg".Én másfél hétig feküdtem a korházba és hála ég hogy abbamaradt a vérzés.Legfontosabb a pihenés és azt othon nemtudod 100%-ra teljesíteni.Kitartás,eggyütt érzek veled.19 hetes kismama.
2009. dec. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem ugyanez volt. Reggel teszteltem pozitívat, du. a melóhelyen meg mensi szerű vérzésem volt. Munka után azonnal elmentem az ügyeletre. Utlrahangoztak és látszott már a petezsák (én 5 hetes terhes voltam).

Fenyegető vetéléssel táppénzre mentem, és Ultrogestánt kellett használnom. A vérzés elmúlt, de továbbra is barna folyásom volt. Aztán 11 hetesen még 1* éjjel be kellett mennem a kórházba, mert erősen véreztem, de nem volt darabos. Bent tartottak 2 napig. A 12 hetes ultrahangon minden rendben volt.

Most 37 hetes vagyok. Kisfiam lesz.

Szurkolok, hogy veletek is minden okés legyen.


A pihenés önmagába nem biztos, hogy elég. A 12. hét előtt fontos szerepe van a hormonoknak a terhesség megtartásában. Ezért ilyen vérezgetésnél hormonkészítményt írnak fel. Ez nem 100°% hogy segít, de ártani nem árt.

Az is lehet, hogy elpattant egy ér a méhed falán, hiszen az már most növekszik és terhelésnek van kitéve.

2009. dec. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
szia voltál már azóta orvosnál?Mindenképp meg kéne,hogy nézzenek ultrahangon.Az elején én is véreztem egy kicsit,feküdnöm kellett kb. 1 hónapot+szednem kellett terhességmegtartó gyógyszert is"UTROGESTAN".
2009. dec. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!