Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? Nagyon félek, az...

Mit tegyek? Nagyon félek, az előbb voltam pisilni, és barnás pirosas (inkább pirosas) dolog csepegett ki! nem darabos, és nem fáj a hasam, de akkor is vér! Hívtam a dokimat, aki csak annyit mondott, hogy feküdjek!

Figyelt kérdés
Most mi lesz? Ugye nem vetélek el???? mit csináljak??? 6+4 vagyok, és megőrülök ha elmegy a bébim!!!!!
2009. dec. 4. 13:18
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
most itt zokogok a munkahelylemen és nem tudom mit tegyek! :((((((
2009. dec. 4. 13:19
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Én nem értem, a dokid miért nem hívott be egy uh-ra! Nem akarlak elkeseríteni, de biztosat csak ő mondhat az uh alapján. A vér nem jelent túl jót. Szerintem kérj egy időpontot és menj el még ma. Ha magánorvosod van és nem ad időpontot, akkor menj a szakrendelőbe, ahová tartozol. Én akkor amúgy is elgondolkodnék, hogy orvost váltsak-e.
2009. dec. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
magándokim van. azt mondta, nem tehet semmit, ha darabos lenne, akkor menjek be. ennyi. meg h majd hétfőn menjek hozzá és megnéz. köszi. én nem tudom ilyen félvállról venni a gyerekem életét!! :( az sztkban nincs rendelés ma.
2009. dec. 4. 13:23
 4/24 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is menj el valamilyen rendelésre, ahol megnéznek azonnal UH-val! Lásson orvos!
2009. dec. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%
Menj be a kórházba, mert ez igy nincs rendben - az orvosodat meg sürgösen cseréld le, ez egy felelötlen szemét.
2009. dec. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%
területileg illetékes kórház nőgyógyászatára is bemehetsz.
2009. dec. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is szakrendelés, uh-val. Nem muszáj várni a fogadott dokidra. Ha az sztk-ba időpontos rendelés van, mond meg, hogy vérzel. Kicsit túlozzál nyugodtan, csak érd el, hogy még ma megnézzen valaki. Vagy akárhova is mehetsz, ahol nem időpontos rendelés van, csak menj, mert jön a hétvége és végig fogod idegeskedni. Lehet, hogy kapsz majd valamilyen kúpot esetleg, de a fekvést is mindenképpen old meg.

Ja: barátnőm is vérezgetett és van egy 22 hós babája...szóval nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni, de kímélő üzemmód!!

2009. dec. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
47%

Szia!


Nekem most volt nem rég vérzés 26 hetes vagyok. Fekvéssel tényleg elmúlt. Halgass rá. Nagyobb vérzésekkel is maradt meg baba. Nem fázhattál fel? Tuti hogy hüvelyből jön? Ha óvatosan felnyúlsz azt csak akkor tudod megmondani.Nekem felfázás is volt az elején. Legelözör mentem a wc-re és barnás volt. Másodszor mentem és a vizeletemben vér volt. akkor 10 hetes voltam. Ha csak úgy nyugszol meg akkor meg nőgyógyász egyből. Nem feltétlen a sajátod. Bármelyik kórház jó. Ha megmondod hogy terhes vagy és vérezgetsz akkor nem küldenek sehova !!!

2009. dec. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%
Remélem nem lesz baj de feltétlen, feltétlen sürgősen menjél orvoshoz ahogy az előző válaszoló írta.Szorítok neked.
2009. dec. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%

Először is, próbáld ne stresszelni magad! Azzal egészen biztosan ártasz mindkettőtöknek, ha most belelovallod magad, hogy baj van. Nincs baj. Akkor lenne baj, ha görcsölnél is, és komolyan véreznél.


Vegyél nagy levegőt, és győzd le a félelmedet. Arra gondolj, hogy minden rendben lesz. Ha a dokid a fekvést javasolta, az azt jelenti, hogy minden téren nyugalomra van szükséged. Ha rágörcsölsz, azzal nehezíted a dolgot...


Tudom, könnyen beszélek, de hidd el, nekem 8 hónaposan volt olyan, hogy majdnem elindult kifelé a prücsök, és addig nyugtatgattam magamat is, meg őt is, hogy abbamaradtak a fájások!


Bízz magadban! Az a picike nem jön onnan olyan könnyen ki! Sok mindentől lehet az a barnás dolog, ne gondolj egyből a legrosszabbra! Fel a fejjel! :)

2009. dec. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!