Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? Nagyon félek, az...

Mit tegyek? Nagyon félek, az előbb voltam pisilni, és barnás pirosas (inkább pirosas) dolog csepegett ki! nem darabos, és nem fáj a hasam, de akkor is vér! Hívtam a dokimat, aki csak annyit mondott, hogy feküdjek!

Figyelt kérdés
Most mi lesz? Ugye nem vetélek el???? mit csináljak??? 6+4 vagyok, és megőrülök ha elmegy a bébim!!!!!
2009. dec. 4. 13:18
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
köszönöm lányok, igyekszem, de most nagyon megrémültem...nem kívánom senkinek ezt az érzést! majd bemegyek az ügyeletre, mert szakrendelés csak délelőtt volt. mondjuk az ügyelet is csak másik városban van, mert nem pesti vagyok, de remélem ott majd foglalkoznak velem!
2009. dec. 4. 13:30
 12/24 anonim ***** válasza:
83%
Ha megmondod hogy terhes vagy mindenhol foglalkoznak veled. Sehonnan nem küldenek el terhes anyát. Írd meg hogy mi lett. Szorítok a legjobbért.
2009. dec. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
83%
Első vagyok. Írtad, hogy dolgozol. Nem tudod elkérni magad, hogy pihenj? Bár gondolnám, hogy a munkahelyen még nem tudják. Menj wc-re sűrűn, nézegesd mi a helyzet! Drukkolok!
2009. dec. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
senki nem tudja a munkahelyemen, így nem tudom mivel kérhetném el magamat. remélem igazatok lesz és nem lesz baj, de nagyon félek! köszönöm mindenkinek!
2009. dec. 4. 13:35
 15/24 anonim ***** válasza:
67%
Görcsölsz is? Nem lehet hogy céklát ettél és az szinezte el a vizeleted?
2009. dec. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
47%
a cékla nem szinezi a vizeletet.
2009. dec. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is volt vérzésem 6 hetesen.Kiderült hogy vérömleny okozta ami a baba mellett volt.Én egyből rohantam dokihoz.azt mondta hogyha később megyek elvetéltem volna.Egyből kaptam magzatmegtartó gyógyszert.Szerintem menj minél hamarabb dokihoz!!!!
2009. dec. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
83%
Ugye megírod,h mire jutottál a khzban?Mert feltétlenül menj be,amint tudsz!
2009. dec. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
88%
Nekem több vérzésem is volt a 13. hétig. Szerencsére nem volt baj. Én is aggódtam, mert 2 babát már elveszítettem. Menj el korházba, ott megnéznek és megnyugszol. Mi volt, h éjfélkor indultunk korházba. Jobb félni mint megijedni!
2009. dec. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
83%
Ez itt a lényeg! Csak orvos tudja megmondani, hogy baj van vagy nincs. De ha nem mész el gyorsan, akkor még ha jelenleg nincs is gond, később lehet. Félre ne érts nem ijesztgetni akarlak, de sürgősen meg kell nézetni magad. Az tök jó, hogy vannak olyan kismamik, akiknek vérzés ellenére sem lett semmi baja a babájuknak, de az általánosság azt mutatja, hogy a vérzés egy terhesség alatt nem jelent jót, mindenképp orvosnak kell látni.
2009. dec. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!