Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nincs segítségem, hogyan...

Ha nincs segítségem, hogyan feküdjek? Muszáj lenne.

Figyelt kérdés

Már van egy egyéves babám, most pedig veszélyeztetett terhes lettem, haematoma miatt.


Mit csináljak, feküdnöm kéne, de nem tehetem..


Más volt hasonló cipőben?


2011. jún. 26. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem is 1 éves volt a lányom, amikor toxikózis miatt előbb otthon (kellett volna) pihennem, majd amikor látták, hogy ez megoldhatatlan, befektettek a kórházba néhány hónapra. No, akkor a család rájött, hogy mindenkinek mozgósítania kell magát, a kicsi mégsem maradhat otthon egyedül, nagyszülők felváltva vettek ki szabit. Más lehetőség nincs nagyon, vagy a család segít, vagy meg tudtok fizetni valakit, aki állandóan a kicsivel van. Drukkolok, hogy minden rendben legyen!
2011. jún. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nálam is ez volt a helyzet, egy éves volt a lányom mikor a picivel terhes lettem és a 6-7 héten lett vérömlenyem. 5 hétig feküdtem vele mire felszívódott. Nálam annyival volt "könnyebb" a helyzet, hogy a nagyobbik lányom korababa és csak 17 hónaposan indult el, tehát akkor még csak mászott. A férjem munka után bevásárolt, levitte sétálni a lányomat, ő takarított. Az ebédet úgy hozta egy közeli étteremből. Mi két szobás lakásban lakunk én az egyik szobát ráccsal lezártam, a fürdő, wc ajtó zárva volt, így amíg feküdtem a lányom eljátszott a szobában. Nagyon nehéz volt, de megérte szerencsére felszívódott a vérömleny, pedig nem sok esélyt adtak a babának, mert a vérömleny nagyon rossz helyen volt.

Nincs esetleg nagyszülő vagy barátnő aki tud segíteni?

Minden jót nektek!

2011. jún. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nálunk most nagyon hasonló a helyzet. A fiam másfél éves, nekem pedig feküdnöm kell, mert vérezgetek. (7 hetes terhes vagyok.) Segítségem nincs. Reggel lefekszem a földre, körülöttem egy csomó játék, meg minden amire aznap szükség lehet. Kaját rendelem, a lakás tiszta kosz, de ez a legnagyobb bajom a jelenlegi helyzetben.


Holnap valószínűleg már felkelhetek. Remélem Nálatok is minél előbb rendeződnek a dolgok! Kitartást!

2011. jún. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szia kedves utolsó

hova valósi vagy?


nem tudok neked privit írni mert nincs kiírva a címed.

2011. jún. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Budapest, "nyócker"


Írjak privit, én tudnék Neked? Miről lenne szó?

2011. jún. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

szia


áh akkor mindegy :)

én nem pesti vagyok

amúgy csak azért, mert ha egy helyen laktunk volna

talizhattunk volna nekem 15 hós a lányom

barátkozhattunk volna na meg a 2 gyerkőc

és szívesen segítettem volna rendbe rakni a lakásod

de hát mindegy :)

2011. jún. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen, jól esik, még ha nem is működik a távolság miatt!


A kosztól, ami meg itt van, meg hidd el, visszariadnál! :-)

2011. jún. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

hihi szia :))


azt kétlem ugyanis anyósomnál nagyobb porfészket elképzelni se tudnál sajnos igazi putri..

de hát sajnos nem tudok felröppeni pestre

vigyázzatok magatokra

2011. jún. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem szintén emiatt kellett szigorúan feküdnöm 12 hetesen.Csak azt csináld ami nagyon muszáj,1-1.5 hét alatt felszívódhat,addig bírd ki,hogy csak a törpéddel foglalkozol,de a háztartás vagy egyéb dolgok úgyis megvárnak.(Engem is megvárt :)) Vigyázz magadra,minden jót!

27 hkm

2011. jún. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én már 5 hónaposan kellett volna fekűdjek de még 8 hónaposan is jártam dolgozni.Csak akkor adtam fell amikor már semmit nem lehetett tenni. Az utolsó 1 hónapban már mások vigyáztak rám és most ha bele gondolok csak ezer millió köszönet. Anyira gyenge voltam hogy az utolsó hónapban fell sem nagyon tudtam álni minden este bepelenkáztak és én ott voltam...és semmi...
2011. jún. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!